بال لژیونر استقلال/ گزینه مورد علاقه محبی برای تضمین قهرمانی استقلال؟ – اندیشه معاصر

محبی به لطف این درخشش در چشم تصمیم گیران باشگاه سانتا کلارا پرتغالی قرار گرفت و در نهایت به عضویت این باشگاه درآمد اما این بازیکن مستعد در ماه های ابتدایی حضورش در این باشگاه شرایط مساعدی نداشت تا اینکه او اخیرا یکی از اعضای با نفوذ باشگاه شد.

محبی در آخرین بازی تیمش مقابل مورینیو در دقیقه 76 در شرایط سخت گل پیروزی تیمش را به ثمر رساند. محبی در آن دقایق آنقدر تاثیرگذار بود که اخراج یکی از بازیکنان حریف را پایه گذاری کرد تا سانتا کلارا یک پیروزی ارزشمند را تجربه کند و به رده دهم جدول برسد و از جایگاه نسبتا مطمئنی در جدول برخوردار شود.

محبی در دیدار مقابل پورتو که با پیروزی تیمش به پایان رسید نیز دقایقی بازی کرد و توانست تاثیر بسزایی در ترکیب سانتا کلارا داشته باشد. تا زمانی که باشگاه استقلال نامه رسمی برای جذب این بازیکن ارسال نکند، این وضعیت می تواند بسیار سرنوشت ساز باشد.

شاید اگر محبی مثل روزهای اول حضورش در تیم پرتغالی همیشه نیمکت نشین بود، می توانستیم به حضور او در استقلال امیدوار باشیم اما حالا که محبی به تیمش بازگشته و به تازگی دروازه اش را برای گلزنی باز کرده است. بعید است که او یا باشگاه پرتغالی سانتا کلارا با این درخواست موافقت کرده باشند.

البته باشگاه استقلال به تلاش خود برای به خدمت گرفتن این بازیکن ادامه خواهد داد تا او بتواند در نیم فصل ستاره سابق باشگاه سپاهان را در اختیار داشته باشد. محبی اغلب در پست وینگر چپ بازی می کند. پستی که استقلال به بازیکنی در حد و اندازه خودش نیاز دارد و با وجود اینکه جعفر سلمانی سعی کرد به خط حمله استقلال کمک کند و موفقیت هایی هم کسب کرد، اما بدون شک حضور محبی باعث تقویت بیشتر استقلال در این جناح خواهد شد و آبی ها در کنار آن ها تبدیل به یک ترسناک خواهند شد. تیم در خط حمله استقلال با جناح راست پر شده و کوین یمگا توانست به عنوان گلزن به مجیدی کمک کند. حتی وریا گفوری هم زنده است و آماده استفاده در تمام پست های سمت راست است اما بازیکنی به اندازه محبی در سمت چپ استقلال را متحول می کند و این خرید می تواند منجر به پیروزی نهایی استقلال در لیگ بیست و یکم شود.

  کیفیت بی سابقه اینترنت در میانه جنگ اوکراین! - اندیشه معاصر

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1254296

دیدگاهتان را بنویسید