باشگاه پرسپولیس پس از قهرمانی استقلال از هواداران خود دلجویی می کند

1011510 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی آنا، باشگاه پرسپولیس در واکنش به لیگ برتر فوتبال ایران در فصل جاری، بیانیه زیر را خطاب به هوادارانش منتشر کرد:

پرسپولیسی های عزیز! تیم محبوب شما قهرمانی را به دلایلی از دست داد که باید در پایان فصل در نظر گرفته شوند. می دانیم تحمل این روزها برای تیم شما که پنج فصل متوالی قهرمان لیگ شده، جام حذفی را با شایستگی قهرمان کرده، سوپرجام را جشن گرفته و دو بار به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده، چقدر سخت است.

ما همچنین می دانیم که هیچ یک از این پیروزی ها و جام ها بدون حمایت شما ممکن نبود. تو بودی که در سخت ترین لحظات، وقتی تیم روز آخر قهرمانی را از دست داد و همه بازیکنان گریه کردند، وقتی پنجره بسته شد و با 14 بازیکن به فینال آسیا رسیدیم، پشت تیم ایستادی، دستت را گرفتی. و به قله رسید. تاپ ها را گرفتی

پرسپولیس امروز دوباره به حمایت شما نیاز دارد. درست است که او قهرمانی را از دست داد، اما هنوز فصل تمام نشده است. باید دوباره با هم باشیم با بازیکنان و کادرفنی تیم دست بدهید و از آنها بخواهید تا آخرین لحظه لیگ بجنگند.

یکی از زیباترین و در عین حال تاثیرگذارترین فینال های پرسپولیس آخرین روز لیگ 94-95 بود. بدیهی است که ما در روز آخر همه چیز را از دست دادیم و قهرمان نشدیم، اما رفتاری که در این روز تاریخی از خود نشان دادیم، پرسپولیس را برای همیشه از سایر باشگاه های ایرانی متمایز کرد. دست تیم مان را گرفتیم، اشک هایش را پاک کردیم، دلداریش دادیم و در کنارش ماندیم تا زمانی که قوی تر برگشت و 5 سال متوالی به ما شادی و سربلندی داد.

  ایران خواستار لغو فوری تحریم ها شده است

پرسپولیس امروز دوباره نیاز به حمایت دارد. با او باشید، از او حمایت کنید و بگذارید فصل در فضایی آرام و بدون احساسات به پایان برسد.

یک بار این زمان را با هم گذراندیم و پایان روشن را دیدیم. صبور باشیم و قدم دیگری برداریم.

به امید روزهای بهتر

زنده باد پرسپولیس

انتهای پیام/4048/

دیدگاهتان را بنویسید