باشگاه پرسپولیس منتظر استعفای رسمی گل محمدی / مربی خارجی است

1070274 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا،حمیدرضا اسکندری; پرسپولیس با شکست مقابل سپاهان در حساس ترین مقطع لیگ برتر، استقلال را به رقیب سنتی دو دستی خود معرفی کرد و همین اتفاق هواداران پرسپولیس را در چند ساعت اخیر در شبکه های اجتماعی خواستار استعفای یحیی گل محمدی کردند. سرمربی که در طول فصل بارها مدیران باشگاه خود را برای استعفا تحت فشار قرار داده و با سوء استفاده از خود از جمله تمدید قرارداد سه ساله، افزایش چشمگیر مبلغ توافق شده در ابتدای فصل، جذب بازیکنان بی کیفیت خارجی از … ایجنت دوستانش و این بار هیچ واکنشی به ناکامی تیمش نشان نداد و همچنین به مدیریت باشگاهش پیام داد که می خواهد تا پایان قراردادش در پرسپولیس بماند.

این در حالی است که مدیریت باشگاه پرسپولیس قصد دارد از یک مربی خارجی خوب برای هدایت تیمش در فصل آینده استفاده کند، زیرا هم از نظر فنی به نفع سرخپوشان است و هم از نظر مالی، زیرا یحیی گل محمدی و دستیارانش پردرآمدترین هستند. آنها در تاریخ باشگاه پرسپولیس هزینه های جاری زیادی را به باشگاه خود دریافت کرده اند.

محمدرضا درویش به همراه اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس تصمیم به استخدام مربی خارجی گرفته اند اما در اجرای آن با مشکل اساسی مواجه هستند و این همان قرارداد سخت مالی گل محمدی است که دو فصل از آن باقی مانده است. . در واقع درویش بیش از هر زمان دیگری منتظر استعفای گل محمدی است اما این تصمیم را نگرفته است. یحیی زمانی که تهدید به بازنشستگی از پرسپولیس کرد، پیشنهادهای مالی خوبی از تیم هایی مانند سپاهان و گل گهر داشت اما حالا هیچ کدام از آن تیم ها تمایلی به همکاری با او ندارند و در چنین شرایطی گل محمدی ترجیح می دهد در هر شرایطی در پرسپولیس بماند.

  برگزاری سومین دوره مسابقات آزاد ملی مهارت های ایمنی و بهداشت، ماساژ همراه با دومین مسابقه مقاله نویسی با رویکرد کارآفرینی و اشتغال زایی - اندیشه معاصر

به خصوص بعد از اینکه حمید صدری سرمربی سابق پرسپولیس برای فصل آینده قرارداد سخت مالی 20 میلیاردی با افزایش 20 درصدی برای دو فصل آینده با گل محمدی امضا کرد و او را از هر نظر بیمه کرد. البته این رقم جدا از قرارداد گل محمدی با پرسپولیس است که قرارداد را به 30 میلیارد می رساند. با این ارقام اما پرسپولیس می تواند یک مربی خوب اروپایی را به خدمت بگیرد.

قطعا در روزهای آینده باید منتظر اتفاقات و اخبار جدیدی از این ماجرا باشیم. بدون شک در صورت ماندن گل محمدی در این تیم برخلاف تصور هواداران تیمش روزهای سختی را پیش رو خواهد داشت.

انتهای پیام/ 4146

دیدگاهتان را بنویسید