باشگاه های والیبال شهداب آسیا با 3 پیروزی مقتدرانه به مرحله حذفی راه یافتند/ اسماعیل نژاد بازیکن برتر شد.

1073719 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی آنا، روز سوم و پایانی مرحله گروهی باشگاه والیبال مردان آسیا امروز (دوشنبه 26 اردیبهشت) با برگزاری چهار دیدار در سالن 12 هزار نفری آزادی تهران پیگیری می شود.

در چهارمین دیدار که از ساعت 19 آغاز شد، تیم های مقاومت شهداب یزد و تراز از قزاقستان به مصاف یکدیگر رفتند که شهداب با نتیجه 3 بر یک به برتری رسید.

شاگردان علیرضا تولوکیان سرمربی شهداب در ست سوم این دیدار با نتیجه 25 بر 22 شکست خوردند اما در ست های اول، دوم و چهارم این دیدار با نتایج 25 بر 16، 25 بر 21 و 25 بر 17 با سه پیروز شدند. پیروزی های متوالی و کسب 9 امتیاز کامل برای راهیابی به مرحله یک چهارم نهایی به عنوان رهبر گروه دوم مسابقات.

امین اسماعیل نژاد با 20 امتیاز عنوان موفق ترین بازیکن این دیدار را از آن خود کرد و ویتالی وری الدین با 15 امتیاز بهترین بازیکن تیم تراز قزاقستان شد.

تاراز قزاقستان نیز با دو برد و شش امتیاز به عنوان دومین تیم روز چهارشنبه (29 اردیبهشت) به مصاف تیم راچاسیما ناخون می رود.

جارونوک دونوان، محمد ولی زاده، امین اسماعیل نژاد، جان گردان پرین، رضا عابدینی، مهدی مهدوی و محمدرضا موذن در این دیدار سرآمد تیم مقاومت شهداب یزد بودند.

سیمون روبرلندی بازیکن کوبایی شهداب که شب گذشته وارد تهران شده بود در این دیدار حضور داشت اما سرمربی نماینده یزد تنها پس از تمرین از آن استفاده کرد و در صورت نیاز در سایر مراحل مسابقه هماهنگی بیشتری با شهداب برقرار کرد.

  حمله شدید مربی پورتو علیه طارمی - تفکر مدرن

ساوا تاتسوهیرو از ژاپن به عنوان داور اول و موسی سلیم عزیز از عراق به عنوان داور دوم قضاوت کردند.

در سومین و آخرین روز از مرحله گروهی مسابقات قهرمانی باشگاه های مردان آسیا، تیم های سانتوری ژاپن، الریان قطر، پیکان ایران و مقاومت شهداب یزد به برتری دست یافتند.

فردا (27 اردیبهشت، سه شنبه) تیم های شرکت کننده در این مسابقات به استراحت خواهند پرداخت و مرحله یک چهارم نهایی، نیمه نهایی و نهایی این مسابقات از 28 تا 30 اردیبهشت پیگیری می شود.

انتهای پیام/ ۱۱۹

دیدگاهتان را بنویسید