باشگاه فعالان بپوشی راه اندازی شد

در راستای هم افزایی و سازماندهی زنان قوی، شبکه زنان فعال باشگاه فعالین بهپوشی را راه اندازی کرد.

2025 848 فقط خبر

من گزارش میدم گروه فرهنگی خبرگزاری آنا، شبکه زنان پس از برگزاری جلسات متعدد چهره به چهره با بانوانی که به عنوان طراح یا تولید کننده در عرصه تولید پوشاک ایرانی اسلامی فعال بوده اند و توانمندی های آنان را ارزیابی کرده است، موتور محرکی در راستای هم افزایی و شکل گیری زنان توانمند است. و نیازها و با برنامه ریزی مشخص باشگاه فعالان بپوشی راه اندازی شد.

خسروی دبیر شبکه نهضت بانوان به عنوان ایده پرداز و طراح اصلی این برنامه افزود: باشگاه به پوشی با حضور 260 زن سازنده و طراح از استان های تهران، البرز، قم، مشهد، اصفهان و … راه اندازی شد. و همدان برای کمک و رفع موانع موجود با جدیت وارد مسیر تلاش این بانوان خواهد شد.

وی افزود: در گردهمایی بانوان تولیدکننده که مردادماه در برج میلاد برگزار شد، نیازهای جامعه زنان ایران از جمله دسترسی به پوشش مناسب و کمکی که رسانه ملی می تواند در حوزه اطلاع رسانی و بازنمایی تلاش ها انجام دهد، مورد توجه قرار گرفت. از این زنان و کمک به تسهیل دفتر کارگروه متحدالشکل کشور و اتحادیه های مرتبط با این بستگان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

برگزاری مراسم هدفمند به سبک زنان مسلمان، جدای از خرده فروشی کالاهای نامرغوب، از دیگر موضوعات مطرح شده در این نشست بود.

همچنین در این جلسه تعدادی از بانوان تهیه کننده که دارای سابقه خوب و تایید و صلاحیت کافی بودند با حضور سایر شرکت کنندگان به عنوان داور و راهنما انتخاب شدند تا به تشکیل کارگروه های تخصصی این باشگاه کمک کنند.

  شهنازی: انتظار نداشتم ایران به فینال برسد/ لهستان را نباید دست کم گرفت

همچنین با توجه به استقبال بانوان تولیدکننده، پس از این جلسه، دومین نشست را با محوریت شناسایی، قشربندی و معرفی بهتر برندهای قابل قبول آماده خواهیم کرد.

این نشست تنها مختص تهران نیست، برگزاری جلسات مشابه در استان های قم، مشهد و اصفهان با توجه به خواسته های بانوان تولیدکننده در اولویت است.

امیدواریم با حمایت و حمایت و کمک به ظرفیت بانوان کارآفرین در عرصه پرخطر پوشش ایرانی اسلامی که با هجمه های مختلف فرهنگی مواجه است بتوانیم حرکتی در مسیر درست داشته باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید