بازی پرو Destroy the Bride’s Bride! – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه نوین، شب و روز عروسی یکی از خاطره انگیزترین روزهای زندگی مشترک برای همه افراد است و این روز خاص گاهی با یک اتفاق خاص خاطره انگیزتر می شود، مانند مواردی که بارها تکرار شده است. قبل از. این قسمت را برای شما گفته ایم و این بار در مطلبی جدید خواهید خواند که چگونه درخواست غیرمنتظره عروس باعث لغو مراسم و توقف آن برای همیشه شد و به همین دلیل برخی او را بدترین و مرفه ترین عروس نامیدند.

به گزارش میرر، خانم جوانی به نام «سوزان» فهرستی از مهمانان خود تهیه کرده و همه آنها را به صورت رسمی دعوت کرده است. آنها به اتفاق داماد روز عروسی را کاملاً در نظر گرفته بودند اما مراسم برگزار نشد زیرا عروس در اقدامی عجیب از مهمانان درخواستی ناآشنا کرد که توهین به آنها تلقی شد و آنها از آمدن به عروسی خودداری کردند. مراسم

چند روز قبل از عروسی عروس، برای مهمانان ایمیلی فرستاد و از آنها خواست که مبلغی را که برای کادو عروسی کنار گذاشته است، برایش بیاورند، چون قصد خرید وسیله ای را داشت، بنابراین همه باید مبلغ مشخصی برای هدیه عروسی داشته باشند. پول بده

همین درخواست کافی بود تا عده ای از مهمانان دعوت عروس و داماد را به بهانه اینکه مورد احترام قرار نگرفته اند را رد کرده و اعلام کرده اند که در عروسی شرکت نمی کنند. این بخشی از پیامدهای ایمیل عروس جوان و بی‌تجربه ما بود، که با قسمت بدتر امتناع آقای داماد از ازدواج با او پیچیده شد.

  مردمی که نمی توانند تمام دارایی خود را وصیت کنند - تفکر مدرن

به گفته مهمانان، هدیه خاص عروس نه تنها عجیب است، بلکه بی احترامی نیز محسوب می شود و به همین دلیل از حضور در مراسم خودداری می کنند. اگرچه ممکن است برخی تصور کنند که این درخواست عروس عجیب نیست، اما در کشورهای اروپایی چنین درخواستی دور از احترام و ادب است و توهین به مهمانان تلقی می شد.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1261316

دیدگاهتان را بنویسید