بازی نفت با استقلال انتحاری/ حذف از آسیا قطعی است! – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، منصور رشیدی درباره حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان گفت: این بدترین خبری بود که هواداران دو تیم از آن مطلع شدند. قرمزها که پرطرفدارترین تیم های فوتبال آسیا هستند و همیشه در این زمینه رکورددار بوده اند، حالا باید زمین را ترک کنند و بازی های لیگ قهرمانان را از تلویزیون تماشا کنند.

وی ادامه داد: حذف استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان قطعی شده است، اما نمی دانم چرا برخی از مسئولان ورزشی با وجود آگاهی کامل از این مشکل، امیدهای بیهوده ای به هواداران می دهند و می گویند برای قهرمانی این دو قهرمان تلاش می کنند. تیم های لیگ “بازگشت. یکی از دلایل اصلی کنار گذاشتن استقلال و پرسپولیس از این تورنمنت آسیایی دولت و وابستگی آنها به وزارت ورزش بود، اما تعجب می کنم که چرا مسئولان وزارت ورزش با اینکه می دانند چیزی وجود ندارد. می تواند انجام دهد مردم امید بی دلیل جلوی دوربین..

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تاکید کرد: بهتر است به جای این صحبت ها به فکر رفع نواقص امروز باشیم تا استقلال و پرسپولیس که پرطرفدارترین تیم های آسیا هستند هر چه زودتر به لیگ قهرمانان بازگردند. هر چه زودتر وی ادامه داد: حذف این دو تیم ضربه سختی به فوتبال ما وارد کرده است، فدراسیون فوتبال باید جریمه AFC را پرداخت کند، بنابراین همه باید تلاش کنند تا هر چه زودتر این موضوع حل شود.

رشیدی در خصوص دیدار دو تیم استقلال و نفت در هفته پایانی نیم فصل اول لیگ برتر گفت: آبی ها نباید گول نفت مسجد سلیمان را بخورند و فکر کنند به راحتی این تیم را شکست خواهند داد. قطعا روغن انتحاری بازی خواهد کرد. آنها چیزی برای از دست دادن ندارند و می خواهند به استقلال گلزنی کنند، بنابراین کادر فنی استقلال باید در این مورد با بازیکنان خود صحبت کرده و تذکرات لازم را به آنها بدهد.

  شرایط تولید قرص فایزر ایرانی در نیمه دوم 1400 - اندیشه معاصر

پیشکسوت باشگاه استقلال درباره آغاز نقل و انتقالات زمستانی لیگ برتر گفت: آبی ها باید نفراتی را که انتخاب می کنند انتخاب کنند تا نقاط ضعف خود را برطرف کنند و تیمشان را درست کنند، نباید احساس کنند بازیکن هستند، چند بازیکن از اینجا می روند. تیم به طوری که کارکنان نیاز دارند. تکنسین جلسات متعددی برگزار می کند تا بتواند بهترین گزینه ها را برای استقلال انتخاب کند تا نیم فصل دوم را با قدرت آغاز کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: استقلال نگاه ویژه ای به قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی دارد. حالا که این تیم به دلیل اتفاقات ناخوشایند از لیگ قهرمانان اروپا کنار گذاشته شده است، باید در دو جام داخلی برای کسب عنوان قهرمانی در پایان فصل بیشتر تلاش کند تا دل هوادارانش را خوش کند.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1246859

دیدگاهتان را بنویسید