بازگشت 80 واحد تولیدی استان به چرخه تولید نوید فعال شدن سایر واحدهای تولیدی بیکار را می دهد.

1089585 فقط خبر

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در جلسه شورای اداری استان همدان و در جمع مسئولان این استان مسئولیت را موضوعی مهم برای دولتمردان دانست و گفت: هشت هزار نفر شهدای استان همدان مسئولیتی خطیر برای همه مدیران این استان ایجاد می کنند.

رئیس جمهور با بیان اینکه در نظام اسلامی همه ارکان باید در مسیر عدالت حرکت کنند، تصریح کرد: قانون باید عادلانه در مجلس تصویب شود، در قوه مجریه عادلانه اجرا شود و مطالبات مردم در داوری و دادگاه عادلانه ارزیابی شود. تصمیم .

رئیسی بر جلب رضایت عمومی مردم از مدیران تاکید کرد و گفت: پس از گذشت چهل و سه سال از پیروزی انقلاب اسلامی دیگر فرصت آزمون و خطا نداریم و مدیران با میانگین 2 تا 3 دهه سابقه مدیریت می توانند. دستیابی به چیزهای بزرگ.”

رئیس جمهور با اشاره به روحیه جهادی و خستگی ناپذیر رزمندگان و شهدای دوران دفاع مقدس که با کمبود امکانات و تجهیزات به دستاوردهای بزرگی دست یافتند، گفت: مدیران باید با پیروی از فرهنگ «ما می توانیم» برای پیشرفت کشور تلاش کنند. میدان عمل

رئیسی در ادامه بر الزامات گام دوم انقلاب از جمله استقلال، عزت، سبک زندگی ایرانی اسلامی، توسعه فناوری و اجرای عدالت تاکید کرد و گفت: التماس من از مدیران دولتی در سطوح مختلف این است که در راه تحقق این مهم، دغدغه ها و تاکید رهبر انقلاب بر حرکت است.

رئیس جمهور با بیان اینکه انتخاب، انتصاب و ارتقاء در سازمان اداری باید بر اساس انصاف و به دور از هرگونه روابط ناسالم صورت گیرد، تصریح کرد: امروز انتظار مردم از ما یک سازمان اداری موثر با مدیران تحول آفرین و انقلابی است و در این زمینه ، باید استفاده از نیروهای موثر و تحول آفرین را مد نظر قرار دهیم و نیروهای بی انگیزه ای که مانع کار می شوند باید به حاشیه بروند.

  قیمت روز خودروهای ایران خودرو چهارشنبه 17 آذر 1400 + جدول

رئیسی تاخیر 17 ساله در حل مشکل آب استان همدان را ناشی از بی انگیزگی و اراده جدی برخی مدیران در گذشته دانست و گفت: خوشبختانه با تلاش های انجام شده در مدت یکسال، 15 سال روی آن کار شده است. در این سفر من و آقای استاندار از مسئولان مربوطه درخواست کردیم تا ظرف 2 ماه مشکل آب مردم این استان حل شود.

رئیس جمهور با اشاره به بازدید از پایگاه شهید نوژه و اقدامات بزرگ و ارزنده انجام شده در دستگاه های نظامی استان، گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران تحریم ها و تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده و پیشرفت های بزرگی داشته اند که باید توسط کشورهای دیگر دیده شود. بخش هایی از کشور گسترش یابد.

رئیسی همچنین بر تحقق شعار سال و اینکه باید تولید را در کشور افزایش دهیم تاکید کرد و گفت: آقای استاندار از بازگشت 80 واحد به چرخه تولید خبر دادند که بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است و مابقی نیز واحدهای تولیدی راکد یا نیمه تعطیل نیز هر ساله نیاز به تمدید دارند چگونه در اسرع وقت فعال شوند.

رئیس جمهور با بیان اینکه با وجود ظرفیت ها و زیرساخت های بزرگ در حوزه های کشاورزی و گردشگری، بیکاری نباید مشکلی برای مردم باشد، تصریح کرد: درخواست من از استانداران استان این است که موضوع اشتغال را با جدیت پیگیری کنند. در این راستا آنها نباید به بخش یا وزارتخانه خاصی نگاه کنند.

رئیسی در بخشی دیگر از سخنان خود بر تحول نظام اداری تاکید کرد و گفت: پیچیدگی نظام اداری کارها را کند می کند و بسیاری از فرآیندهای پیچیده و بروکراسی های اداری نیاز به تغییر دارد که نیازمند تغییر نگرش و ایجاد مشکل است. رویکرد گرا به مشکلات

  ببینید: سر فوتبال دوباره رفت بیرون!

رئیس جمهور از اقدامات انجام شده در آسیب شناسی مشکلات استان همدان قدردانی کرد و گفت: امروز نوبت دفع است و دولت مصمم است با آسیب شناسی انجام شده مشکلات استان را خنثی کند.

رئیسی در ادامه بر نظارت جدی مدیران استانی بر عملکرد مجموعه تحت مدیریت خود، حفظ هویت تاریخی و اصیل همدان و فعال سازی گردشگری دیجیتال با استفاده از نیروهای فرهیخته و فرهیخته استان تاکید کرد و گفت: دیروز شهدا و شهدا خانواده ها در امتحان الهی سربلند بودند و امروز نوبت به خدمتگزاران رسیده است که در چالش بزرگ خود که همانا خدمت به مردم و رفع دغدغه ها و مشکلات آنها به ویژه در حوزه اشتغال و مسکن است، تلاش کنند.

انتهای پیام/4129/

دیدگاهتان را بنویسید