بازگشت فحردینی به نفت MIS – تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، آلومینیوم اراک در هفته بیستم لیگ برتر روز دوشنبه به مصاف نفت مسجد سلیمان می رود که رسول خطیبی می تواند بار دیگر در این دیدار از میلاد فاهرالدینی، مدافع راست خود استفاده کند و اسماعیل شریفات به بازی ویژه بازگردد. موقعیت شما.

میلاد فحردینی که فصل خوبی را در آلومینیج پشت سر گذاشت و در سمت راست خط دفاعی تیمش عملکرد موثری داشت، در دیدار اخیر مقابل رفسجان کپر جریمه شد اما حالا او و تیمش قبل از بازی با مسد سلیمان ماسلو به اردو رفتند. و می تواند در این مسابقه بازی کند..

این مدافع راست باتجربه که در دیدار با پرسپولیس اخطار گرفت و 4 کارت دریافت کرد، در دیدار اخیر خود مقابل مس رفسنجان پس از 18 حضور متوالی در این فصل در آلومینیوم اراک در لیست قرار نگرفت اما در بازی آتی برابر مس رفسنجان در لیست قرار نگرفت. نفت مسجد سلیمان به تیمش بازگشت.

البته آلومینیوم اراک برای دومین هفته متوالی پنالتی دارد و مصطفی احمدی، هافبک دفاعی این تیم که در تمامی دیدارهای این فصل در ترکیب ثابت تیمش حضور دارد، به دلیل داشتن 4 عدد در بازی مقابل مسجدسلیمان مصلو در لیست حضور ندارد. کارت . .

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1276752

  پنجره ای که به عنوان یک بخاری و تهویه مطبوع عمل می کند - یک فکر مدرن

دیدگاهتان را بنویسید