بازگشت به خانه عید غدیر خم و ویژه رنگین کمان

1087828 فقط خبر

به گزارش گروه فرهنگی خبرگزاری آنا، ویژه برنامه «به خانه برمی گردیم» دوشنبه 6 تیرماه با بخش هایی شاد و جذاب مخاطبان خواهد بود.

استفان فردریش شفر آلمانی مسلمان شده یکی از مهمانان ویژه این برنامه است که در سال 1378 به اسلام گروید و در سال 2002 مذهب تشیع را برگزید و در این ویژه برنامه شفر در مورد انتخاب اسلام و تشیع صحبت خواهد کرد و مرشد محسن میرزاعلی در مورد حادثه غدیرهام صحبت می کند.
ویژه برنامه شاد و خنده دار «به خانه برمی گردیم» با دعوت از دو خواننده محسن توسعه و پرویز طاهری که با اجرای آهنگ های شاد لحظات مفرحی را برای مخاطبان رقم خواهند زد. بخش هنر و آشپزی این ویژه برنامه به عید غدیر خم اختصاص دارد.
برنامه عصرانه «به خانه برمی گردیم» کاری از گروه کودک و خانواده شبکه پنج سیما است که از شنبه تا پنجشنبه هر هفته ساعت 16:20 به تهیه کنندگی مشترک زهرا خردمند و میثم ماه عنبری تقدیم مخاطبان می شود.
برنامه رنگین کمان نیز در جشن 10 کیلومتری غدیر دوشنبه 6 تیرماه در خیابان ولی عصر(عج)، تقاطع فتحی شقاقی شرکت کرد و برنامه را برای میهمانان این ضیافت و حاضران در منزل اجرا کرد. خاله قاصدک، عروسک ها و دایبا با حضور در صحنه برنامه رنگین کمان لحظات شاد و مفرحی را برای کودکان تدارک دیده اند.

این برنامه به تهیه کنندگی فاطمه شیرازی مقدم روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه حوالی ساعت 15 از شبکه پنج نیز قابل مشاهده است.

انتهای پیام/

  استراتژی های تقویت مدیریت کسب و کار در اوایل روزهای کاری قرن جدید (10 نکته طلایی) - تفکر مدرن

دیدگاهتان را بنویسید