بازدید از اولین ماهواره در نمایشگاه کاری دانشگاه تهران جهت جذب نخبگان

1076903 فقط خبر

به گزارش گروه بازار خبرگزاری آنا از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، نمایشگاه کار هیبریدی دانشگاه تهران از یکشنبه 9 لغایت 1 خرداد 1401 در پردیس فنی این دانشگاه برگزار می شود. کارشناسان مجرب در شرکت های بزرگ و معتبر ایران کارجویان و فارغ التحصیلان را هدایت و پذیرش می کند.

همراه اول به عنوان اولین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور با حضور خود در این رویداد که به شکل «هیبرید» یعنی. به صورت حضوری و آنلاین حمایت خود را از رویکرد جذب دانشجویان نخبه در صنایع کشور اعلام کرد و به دنبال جذب نیروهای متخصص در صنعت مخابرات است.

این نمایشگاه ضمن برقراری ارتباط مستقیم بین بازار کار و دانشگاه، فرصتی را برای تعامل مستقیم و مستقیم بین کارجویان و نخبگان دانشجویان و صنعتگران فراهم می کند تا بدون دغدغه فرصت های شغلی را مورد بحث و بررسی قرار دهند.

تعامل بر این اساس منجر به شناسایی فرصت های شغلی برای شرکت ها و ارسال رزومه برای مناسب ترین موقعیت های شغلی، کشف استعدادهای بالقوه تحصیلی توسط شرکت ها و همچنین شبکه سازی می شود.

برگزاری سمینارهای آموزشی و سمینارهای راهنمایی شغلی نیز فرآیند کاریابی را در انتخاب رشته کاری و مسیر رشد کارجویان تسهیل می کند.

انتهای پیام/4129/

  استخدام کارشناس حقوق و دستمزد با حقوق 8 جلد در هلدینگ تهران صدا و سیما در تهران - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید