بازار جدید هلازیر افتتاح شد

1083300 فقط خبر

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، بزرگترین مرکز خرید و فروش اجناس دست دوم بازار خلازیر منطقه 19 منطقه 3 با حضور مهدی پیرهادی عضو شورای شهر تهران، حسین نظری معاون شهرداری تهران. ، حمیدرضا صارمی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران، جلال بهرامی خدمات شهری شهرداری تهران، سید مهدی هدایت شهردار منطقه 19، گودراتلا محمدی مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران و مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران تهران، سایاییگی شرکت صنایع و مشاغل تهران به بهره برداری رسید.

بیگی با اشاره به عملکرد بازار خلازیر گفت: این بازار بزرگترین بازار کالاهای دست دوم در خاورمیانه است. البته تعداد تاجران بازار توپکا استانبول از این بازار بیشتر است اما از بازار هلازیر کمتر است.

وی تصریح کرد: این بازار 23 هزار متر مساحت دارد و در فاز اول 510 کابین به بهره برداری رسید که البته در آینده نزدیک فاز دوم آن راه اندازی می شود. این بازار ظرفیت 1000 کابین دارد.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل استان تهران با اشاره به نحوه ثبت نام در این بازارچه خاطرنشان کرد: متقاضیان می توانند اطلاعات خود را از طریق «سامانه بازار» شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل ثبت کنند و در آینده نیز غرفه ارائه خواهد شد. به آنها.

وی با بیان اینکه این بازار به صورت مزایده به یکی از پیمانکاران واگذار شد، گفت: حداقل اجاره ماهانه این بازار برای غرفه داران یک میلیون و 350 هزار تن در ماه است.

بیگی با اشاره به ایجاد پادگان پلیس در بازار گفت: یکی از اهداف ما هوشمندسازی این مجموعه از طریق پلتفرم در آینده نزدیک علاوه بر جلوگیری از ورود کالاهای مسروقه به بازار است.

  شوک خبری برای استقلال / فرهاد در آستانه جدایی - اندیشه معاصر

وی همچنین با اشاره به ساعات کاری بازار خلازیر تصریح کرد: این بازار هر هفته از دوشنبه تا جمعه فعال است اما عمده فعالیت مجموعه در روزهای پنجشنبه و جمعه خواهد بود.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل تهران درباره هزینه های آماده سازی بازار خلازیر گفت: 10 میلیارد تن برای آماده سازی مجتمع هزینه شد.

انتهای پیام/4129/

دیدگاهتان را بنویسید