بازار جدید خلازیر + عکس افتتاح شد

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، بزرگترین مرکز خرید و فروش اجناس دست دوم بازار خلازیر منطقه 19 منطقه 3 با حضور مهدی پیرهادی عضو شورای شهر تهران، حسین نظری معاون شهرداری تهران. ، حمیدرضا صارمی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران، جلال بهرامی خدمات شهری شهرداری تهران، سید مهدی هدایت شهردار منطقه 19، گودراتلا محمدی مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران و مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران تهران، سایاییگی شرکت صنایع و مشاغل تهران به بهره برداری رسید.

بازار جدید خلازیر + عکس افتتاح شد

بیگی با اشاره به عملکرد بازار خلازیر گفت: این بازار بزرگترین بازار کالاهای دست دوم در خاورمیانه است. البته تعداد تاجران بازار توپکا استانبول از این بازار بیشتر است اما از بازار هلازیر کمتر است.

وی تصریح کرد: این بازار 23 هزار متر مساحت دارد و در فاز اول 510 کابین به بهره برداری رسید که البته در آینده نزدیک فاز دوم آن راه اندازی می شود. این بازار ظرفیت 1000 کابین دارد.

بازار جدید خلازیر + عکس افتتاح شد

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل استان تهران با اشاره به نحوه ثبت نام در این بازارچه خاطرنشان کرد: متقاضیان می توانند اطلاعات خود را از طریق «سامانه بازار» شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل ثبت کنند و در آینده نیز غرفه ارائه خواهد شد. به آنها.

وی با بیان اینکه این بازار به صورت مزایده به یکی از پیمانکاران واگذار شد، گفت: حداقل اجاره ماهانه این بازار برای غرفه داران یک میلیون و 350 هزار تن در ماه است.

بازار جدید خلازیر + عکس افتتاح شد

بیگی با اشاره به ایجاد پادگان پلیس در بازار گفت: یکی از اهداف ما هوشمندسازی این مجموعه از طریق پلتفرم در آینده نزدیک علاوه بر جلوگیری از ورود کالاهای مسروقه به بازار است.

  دومین پیروزی شاگردان عبدی در مسابقات کفا

وی همچنین با اشاره به ساعات کاری بازار خلازیر تصریح کرد: این بازار هر هفته از دوشنبه تا جمعه فعال است اما عمده فعالیت مجموعه در روزهای پنجشنبه و جمعه خواهد بود.

بازار جدید خلازیر + عکس افتتاح شد

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل تهران درباره هزینه های آماده سازی بازار خلازیر گفت: 10 میلیارد تن برای آماده سازی مجتمع هزینه شد.

انتهای پیام/4129/

دیدگاهتان را بنویسید