بازآموزی عمومی در هر مرحله از انتخاب

1089394 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از شهرضا، منصور حسن زاده در نشست برگزیدگان واحدهای دانشگاهی استان اصفهان که به میزبانی واحد دانشگاه آزاد اسلامی در شهرضا برگزار شد، با برشمردن انواع گزینش. فعالیت در جذب و استخدام نیرو در دانشگاه، تصریح کرد: گزینش یک فعالیت مهم است و در طول خدمت هر یک از افراد در سازمان مستمر است و افراد جذب شده در طول خدمت برای مراحل مختلف تبدیل وضعیت باید در هر مرحله صلاحیت عمومی را بازآموزی کنند.

وی افزود: برای انتخاب و بررسی صلاحیت های عمومی افراد و متقاضیان مشاغل دانشگاهی رویکرد کمکی و حمایتی داریم و هرگز رویکرد عملی نداشته ایم. ما از جان افراد و متقاضیان شغل اعم از اداری و آموزشی جاسوسی نمی کنیم و ضوابط رسیدگی به پرونده ها را بر اساس فرمان حضرت امام خمینی (ره) در یک فرمان 6 ماده ای مورخ 1361 تعیین کرده ایم. .

رئیس کارگروه بررسی صلاحیت های عمومی شورای اجرایی کارگزینی استان اصفهان با استناد به کلام گرانقدر حضرت علی (ع) که محبت را طعمه دوستی می فرماید خطاب به حاضران در این جلسه تاکید کرد: اگر دوستی می خواهید. برای تقویت باید مردم و همکاران خود را در دفاتر بازیگری دوست داشته باشید همیشه به روی مردم باز باشید.

حسن زاده تصریح کرد: با تلاش همه همکاران در واحدهای دانشگاهی، انتخاب استان اصفهان یکی از برگزیدگان برتر استان های کشور است و این برتری حاصل دقت نظر و رعایت قانون و پیگیری مستمر است. کار گروه برگزیدگان استان و دفتر دانشگاه آزاد اسلامی اصفهان.

  داعش مسئولیت انفجار در محله شیعه نشین کابل را بر عهده گرفت

غدیر یک انتخاب بزرگ در تاریخ اسلام است

شهرضا آزاد رئیس دانشگاه اسلامی نیز گفت: مسئله غدیر انتخاب بزرگی در تاریخ اسلام است و انحراف تاریخ از این انتخاب بزرگ عواقب سختی را برای افراد جامعه ایجاد کرده است.

عبدالرضا باقی افزود: در مسئله غدیر، کناره گیری جامعه از انتخابی که با اصول و معیارهای دقیق و صحیح انجام شده بود، شرایطی را برای حضرت علی (ع) رقم زد که منجر به سه جنگ زمان ایشان شد. محرومیت های جامعه به خاطر وجود مبارک و مبارکش و سرانجام شهادت سرکوب شده امام مسلمین در محراب بود.

وی با استناد به آیه 124 سوره بقره توضیح داد: ملاک انتخاب افراد در آیات قرآن ابتدا آزمون و سپس گزینش است قبل از رسیدن به این مقام های معتبر، حضرت ابراهیم در معرض آزمایشات مختلف و سختی از سوی خداوند قرار گرفت. . حذف افراد صادق، مستعد و توانا به فرد آسیبی نمی رساند. بلکه جامعه از وجود این افراد سودی نخواهد برد، همچنان که حذف چند سالی حضرت علی (ع) از حکومت مسلمانان هیچ ضرری به آنها نرساند. بلکه جامعه و مسلمانان در مقطعی از تاریخ متحمل ضایعه جدی شدند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرضا با برشمردن شاخص های موجود در گزینش توضیح داد: به نظر می رسد علاوه بر این شاخص ها، هشت نکته دیگر از جمله سلامت جسمانی، خانوادگی، عاطفی، اخلاقی، اجتماعی، روانی، فکری و معنوی وجود داشته باشد. هنگام بررسی صلاحیت عمومی افراد باید توسط پرورش دهندگان مورد توجه قرار گیرد.

انتهای پیام/4121/

دیدگاهتان را بنویسید