بارسا پس از کنده به دنبال مدافع مادرید است

1089594 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، سرخیو رگیلون مدافع 25 ساله اسپانیایی تاتنهام انگلیس می تواند به فوتبال حرفه ای خود در کشورش ادامه دهد. رگیلون که پیش از این برای رئال مادرید بازی می کرد و در آکادمی این باشگاه تمرین می کرد، اکنون پیشنهادهای خوبی از تیم های مطرح اروپایی دارد. یکی از این باشگاه ها بارسلونا به عنوان رقیب دیرینه رئال مادرید است.

بارسلونا علاقه مند به جذب سرخیو رجیلون در پنجره نقل و انتقالات تابستانی است. او به عنوان جانشین مارکوس آلونسو در نظر گرفته می شود. رئال مادرید در سپتامبر 2020 این بازیکن را به مبلغ 30 میلیون یورو به تاتنهام فروخت. رجیلون فصل گذشته در 31 بازی دو گل به ثمر رساند و سه پاس گل داد.

همچنین ژول کوند، مدافع فرانسوی سویا در اولین کامنت خود پس از پیوستن به بارسلونا در صفحه اجتماعی خود نوشت: شب بخیر! بسیار هیجان زده و آماده برای شروع فصل جدید.

این مدافع 23 ساله فوتبال حرفه ای را در باشگاه بوردو فرانسه آموخت. او در 70 بازی برای بوردو چهار گل زد و یک پاس گل داد. ژول در سال 2019 از بوردو به سویا پیوست. از آن زمان تاکنون، ژول کوند 131 بازی برای سویا انجام داده و 9 گل و 3 پاس گل به ثمر رسانده است. در ژوئن 2021، او اولین بازی خود را برای تیم ملی فوتبال فرانسه انجام داد. ژول کوند در یازده بازی بین المللی کارت زرد گرفت و یک بار هم از بازی اخراج شد.

انتهای پیام/4146

  بدترین و بهترین کیک ها برای شب یلدا - فکر مدرن

دیدگاهتان را بنویسید