این خبر بد به بازماندگان سهام عدالت – تفکر مدرن – داده شد

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، سید غنی نظری خانقاه با اشاره به پیشنهادی که در جلسه کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1401 مبنی بر واگذاری مانده های دادگستری مطرح کرد، گفت: باقیمانده سهام عدالت نیز تعیین تکلیف می شود. .

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیگیری ها و تلاش های مستمر و 2 ساله کمیسیون اقتصادی به ریاست پورابراهیمی در این خصوص گفت: عده ای گرفتند و برخی دیگر نگرفتند. تبعیض چیست .

وی تصریح کرد: به عنوان مثال افرادی که به اینترنت دسترسی داشتند یا از افراد جامعه بودند توانستند سهام عدالت را دریافت کنند، اما افرادی مانند دهقانان و عشایری که امکانات کافی نداشتند و حتی مستحق این فرصت بودند. اموال بدون هیچ دلیلی برای افزایش احساس تبعیض باقی نمانده است.

نظری حناگه با اشاره به پیشنهاد کمیسیون تلفیق برای انتصاب این افراد گفت: خوشبختانه این پیشنهاد تصویب شد که دغدغه های کمیسیون اقتصادی را نیز مرتفع می کند چرا که جلسات متعددی برای آن برگزار کردیم اما دولت قبل از آن. علاقه ای به سوال بازماندگان نداشتند و توجیه نداشتند که آنها امکانات لازم را ندارند، اما با روی کار آمدن دولت فعلی که به دنبال رسیدگی به وضعیت محرومان و مستضعفان بود، این موضوع باید پایان می یافت. .

وی ادامه داد: بازماندگان اغلب ساختمان‌ساز، حاشیه‌نشین، دهقان، عشایر، زنان بی‌خانمان و بدسرپرست هستند که با این مصوبه می‌توانند سهم خود را از عدالت بگیرند. او کار مهمی را برای همه بازماندگان انجام داد اما با توجه به اولویت طبقات پایین، سهام عادلانه پرداخت می شود در حالی که همه می توانند از این درآمد بهره مند شوند.

  قیمت سکه و قیمت طلا امروز یکشنبه 8 اسفند 1392 + جدول - اندیشه معاصر

عضو کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 1401 مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه این مصوبه این کمیسیون نظر مثبت نمایندگان را در صحن علنی خواهد داشت، خاطرنشان کرد: بسیاری از نمایندگان درگیر این معضل ملی هستند زیرا ما همچنان در این مورد باقی مانده ایم. 20 میلیون باید تعیین تکلیف شود و دولت کمک های لازم را انجام دهد.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1276703

دیدگاهتان را بنویسید