اینتر – میلان / جادوگران شهر مد – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، پس از دو هفته وقفه، رقابت های سری آ ایتالیا از سر گرفته می شود و در هفته بیست و چهارم شاهد دربی دلا مدونینا خواهیم بود. دربی برگشت فصل 2022-2021 بین اینتر و میلان دربی تعیین کننده در قهرمانی خواهد بود. این نبرد از ساعت 20:30 امشب آغاز می شود.

اینتر؛ فرمول سیمون

شکی نیست که فرمول سایمون با سبک اینتر همخوانی دارد و بعد از نیم فصل عملکرد افعی ها و عملکرد آنها کم کم این گفته را تایید کرد. یک شکست در طول فصل و یک سریال بدون باخت در خانه نشان می دهد که اینزاگی و شاگردانش در مسیر درستی قرار دارند. تاریخچه آخرین نتایج مقابل میلان نیز مایه خوشحالی هواداران اینتر است که امیدوارند تیمشان در عین عقب ماندگی، فاصله خود را با حریف همشهری 4 امتیازی کند. اینتر امشب می تواند در دربی دلامادونینا دبل کند و یکی از حریفان را از خود دور کند. اگر این دیدار و بازی باقی مانده را ببندند فاصله آنها با میلان به 10 امتیاز می رسد. آیا افعی ها با شکار قرمزها گام بزرگی به سوی قهرمانی برخواهند داشت؟

میلان؛ از جاده خارج نشوید

گویی اتفاقات فصل قبل برای پیولی و شاگردانش تکرار می شود. پیولی دوست ندارد تیمش در لحظه قهرمانی دوباره بدترین شرایط را تجربه کند و حسرت بیش از یک دهه روسونری برای یک سال دیگر ادامه پیدا کند. میلان در 2 بازی اخیر خود پیروز نشده و عجیب است که در 7 بازی اخیر 3 بار در سن سیرو شکست خورده است. نتایج نشان می دهد که دست آنها دوباره به اسکودتو نمی رسد، اما هنوز فرصتی برای جبران وجود دارد. یکی از احتمالات امشب دربی دلامادونینا خواهد بود. با این حال، میلان از 8 دربی اخیر خود در سری آ مقابل اینتر تنها یک برد کسب کرده است. آیا پیروزی بعدی با پیولی در راه است؟ روسونری باید تغییر کند تا از مسیر قهرمانی منحرف نشود.

  بیانیه ضد ایرانی وزارت خارجه آمریکا پس از تحریم های جدید

آخرین اختلاف
دیدار میلان و اینتر در فصل جاری سری آ ایتالیا که در نوامبر 2021 برگزار شد، با تساوی 1-1 به پایان رسید. چالاهان اوغلو برای نراتزوری از روی یک پنالتی دروازه تیم سابقش را باز کرد و دقایقی بعد با گل خود برای میلان به تساوی رسید.

آمار بازی
229) در 229 دربی دلامادونینا که تاکنون برگزار شده است، اینتر 84 برد و میلان در 77 بازی پیروز شده است. 68 بازی مساوی شده است.
175) در 175 بازی سری آ در سال 1929 از سال 1929، اینتر 67 برد و آث میلان 52 برد کسب کرده است. 56 بازی با امتیاز به پایان رسیده است.
13) از ابتدای فصل 2017-2016 ترازو به سمت اینتر رفته است. نراتزوری در 13 بازی از 13 بازی در تمامی رقابت ها پیروز شده است و میلان تنها در 2 بازی پیروز شده است. 4 بازی برابر است.
4) در 4 دربی اخیر که اینتر به عنوان میزبان وارد سن سیرو شد، 3 بازی را برد و یک بازی که دربی فصل قبل بود، توسط میلان به سود آنها کامل شد.
8) در 8 دربی اخیر شاهد تبادل گل بودیم. آنها شش دربی اینتر را بردند و میلان در یک بازی پیروز شد تا اینکه یکی از آخرین دیدارهایشان با تساوی به پایان رسید.
2) از فصل 2017-2016 که هر دو دربی فصل با تساوی 2-2 به پایان رسید، دو دربی متوالی مساوی نشده است.
10) زلاتان ابراهیموویچ با 10 گل (8 گل برای میلان و 2 گل برای اینتر) یکی از بهترین گلزنان دربی دلامادونینا است. او 4 گل تا رکورد گلزن این دیدار آندری شوچنکو باقی مانده است.

  ادامه بررسی طرح بانکداری اسلامی در جلسه علنی امروز مجلس

مجروح و محروم
خواکین کوریا و رابین گوزنز بازیکن جدید اینتر مصدوم هستند و به دربی نخواهند رسید. زلاتان ابراهیموویچ، آنته ربیچ و فیکایو توموری نیز به دلیل مصدومیت این دیدار را از دست خواهند داد. فودا بالو توره نیز با سنگال در جام ملت های آفریقا حضور دارد.

ترکیب احتمالی هر دو تیم
اینتر:
هاندانوویچ، اسرینیار، دیفرای، باستونی، دامفریس، بارلا، بروزوویچ، چالاهان اوغلو، پریشیچ، مارتینز و ژکو
میلان: ماینان، کالابریا، کالولو، رومانیولی، تئو، تونالی، بناسر، سالماکرس، کاسی، لیائو و ژیرو

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1262790

دیدگاهتان را بنویسید