ایمنی سیلندر LPG به یک استاندارد اجباری تبدیل شده است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از استان کرمانشاه، مهدی حسین پور در حاشیه هفتمین اجلاس بازسازی و نوسازی شیرآلات و سیلندرها در استان کرمانشاه به منظور مشاهده عملکرد تاسیسات موزه گاز، اظهار کرد: ایمنی گاز مایع. سیلندرها جزو استاندارد اجباری بوده و تحت نظارت کامل این اداره کل می باشد.

وی افزود: با توجه به نیاز و اهمیت استانداردهای ملی در خصوص ایمنی شیرها و سیلندرها در چرخه توزیع گاز مایع، کمیته ای به نام کمیته نظارت بر بازسازی و تعویض شیرها و سیلندرها با حضور شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی تشکیل شد. ، سازمان صنعت، معدن و تجارت و نمایندگی انجمن گاز مایع استان کرمانشاه با محوریت اداره کل استاندارد کرمانشاه تشکیل شد.

مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه بیان کرد: خدمات جایگاه ها و تاسیسات سیلندرهای گاز مایع بر اساس قوانین سازمان ملی استاندارد ایران الزامی است و تولید، تمرکز، تامین و فروش مخازن گاز مایع بدون پروانه استفاده از علامت استاندارد اجباری ممنوع است و مراکز خدمات پرکن سیلندر LPG کسانی که فاقد علامت استاندارد ایران هستند باید برای دریافت مجوز استاندارد اقدام کنند.

ایمنی سیلندر LPG به یک استاندارد اجباری تبدیل شده است

حسین پور افزود: با توجه به تخلفات، مجوز شرکت گاز شهاب تعلیق و سهمیه گاز این بلوک قطع شد. انجام دهید.

وی تصریح کرد: اداره کل استاندارد و شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی نیز نسبت به عدم کارکرد اسکیت گاز و شارژ غیر مجاز سیلندر متخلف طبق مقررات اقدام کنند.

دبیر شورای عالی استاندارد استان کرمانشاه، سیاست گذاری و نظارت بر حسن اجرای واحدهای پرکن سیلندر و تعویض سوپاپ ها و سیلندرهای گاز مایع را از اساسی ترین وظایف کمیته مرکزی عنوان کرد و ادامه داد: امسال 6 هزار و 800 سیلندرهای اسقاط شده و تعمیر شده به مراکز ارسال می شود، ذوب ارسال شده و 1206 آزمایش هیدرواستاتیک روی خودروهای دوگانه سوز انجام شده است.

  داستانی در مورد آزار جنسی یک دختر 7 ساله توسط مرد همسایه - یک تفکر مدرن

حسین پور تصریح کرد: در صورت عدم اطمینان مردم از استاندارد سیلندر و شیرهای گاز مایع می توانند از طریق سامانه شکایات 1517 شبانه روز و تلفن چهار رقمی 4517 این اداره کل گزارش را اطلاع دهند.

وی تصریح کرد: اداره کل استاندارد استان کرمانشاه برای گسترش همکاری ها، تقویت مشارکت و استفاده بهینه از منابع، ظرفیت های بومی، امکانات منطقه ای و فرصت های جغرافیایی استان کرمانشاه در راستای تقویت و گسترش فرهنگ کارآفرینی، ایجاد اشتغال پایدار، گسترش همکاری ها در حوزه پژوهش آموزشی و ترویج فرهنگ استاندارد در اردیبهشت ماه دفتر استانداردسازی را در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه افتتاح کرد.

انتهای پیام/4078/

دیدگاهتان را بنویسید