ایران یکی از پهپادهای پیشرو در جهان است

954785 فقط خبر

به گزارش گروه سیاسی آنا، سردار سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در بازدید از پایگاه 313 پهپاد راهبردی جمهوری اسلامی ایران گفت: پهپادهای مشابه بسیاری وجود دارد. پایگاه های کشور».

وی با ارزیابی اقدامات ارزنده ارتش برای گسترش پایگاه های پهپادی و با اشاره به راهبرد جمهوری اسلامی ایران برای ایجاد چنین پایگاه های زیرزمینی، افزود: بحمدالله توانایی بسیار خوبی برای ایجاد پایگاه و پایگاه های امن در عمق وجود دارد. چند صد متری در کوه های کشورمان.» این کار در کشور بومی سازی شده و تونل ها و پایگاه های زیادی در ارتش، سپاه و صنایع دفاعی در زیر کوه ساخته شده است. هر یک به اندازه یک شهر کوچک است که دارای پشتیبانی آماده به کار، تجهیزات، مهمات، سوخت و محل اقامت است.

سرلشکر بیل مکانیکی گفت: ارتش در حال توسعه قدرت و توانایی پهپادهای پرسرعت است. از آموزش پهپادهای ارتش در سمنان تا به امروز تفاوت چشمگیری ایجاد شده است و پهپادهای جدید با ماموریت های مختلف از پرتاب های تاکتیکی برد کوتاه تا پهپادهای راهبردی برد بلند با سرعت بالا در حال ساخت هستند.
وی تاکید کرد: خلبانان ارتش به خوبی آموزش دیده اند و از مهارت کامل برای انجام ماموریت های مختلف شناسایی، رصد، شناسایی، عملیاتی، تهاجمی، ناوشکن و پهپادهای انتحاری برخوردارند. این امر در کنار توان و تجهیزات سپاه دو پهپاد قدرتمند را برای کشور به وجود آورده است و از نظر پهپاد جزو کشورهای پیشرو در منطقه و حتی جهان هستیم.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: آنچه امروز دیدیم بخشی از کوه یخی است که چندان به چشم نمی آید و تنها نمونه هایی از آن را می توان در نتیجه تلاش ارتش در جنگ های نوین نشان داد. “

  آیا نیاز به حذف پیام از لیست خرید پرسپولیس دارید؟ یحیی در پست مهمی - اندیشه معاصر - به دنبال جایگزینی است

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه دستاوردها در حوزه پهپاد کاملا بومی است و در بحبوحه تحریم ها با تلاش دانشمندان جوان به دست آمده است، گفت: جانمایی شده و تمامی اهداف آنها شناسایی و شناسایی شده است. دشمنان ما این را می دانند.

سرلشکر ارتش کشور با تکیه بر توان دفاعی کشور در حوزه جنگ الکترونیک و سایر ابعاد برای دفاع از مرزها و منافع کشور در اختیار فرمانده معظم کل قوا و فرماندهان نیروهای مسلح قرار دارد. بهترین راه ممکن و تضمین امنیت در هر پیروزی ضروری.

وی ادامه داد: خدای ناکرده در سایه این امنیت که مولفه اصلی اقتدار جمهوری اسلامی ایران است، سایر مولفه ها در ابعاد مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و علمی با همت دولت تداوم خواهد داشت. مردم. رشد کنند.” .

انتهای پیام/4164/

دیدگاهتان را بنویسید