ایران بیش از هر زمان دیگری در منطقه حضور پررنگ و قدرتمندی دارد

دیدار دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین با رئیس جمهور؛

رئیس جمهور تصریح کرد: امروز ملت های مسلمان منطقه به شدت از رژیم غاصب صهیونیستی نفرت دارند و مقاومت را خط اصلی و اصلی مقابله با این رژیم می دانند.

2002 171 فقط خبر

من گزارش میدم گروه سیاست خبرگزاری آنا، آیت الله سیدابراهیم رئیسی در دیدار زیاد نخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین، مقاومت را منطقی برتر و در نهایت پیروز دانست و گفت: امروز مقاومت هم به عنوان یک ایده قابل دفاع است و هم در حوزه مقاومت نتیجه داده است. عمل .

رئیس جمهور در ادامه سخنان خود درباره حوادث سرزمین های اشغالی افزود: این به اصطلاح صلح نیست، بلکه «جاده سبک مقاومت» است که دشمن را مستاصل و زمین خواران و حامیان مقاومت جهان را امیدوار کرده است. “

رایضی با اشاره به تلاش رژیم صهیونیستی برای عادی سازی روابط با برخی از کشورهای منطقه، گفت: رژیم صهیونیستی تصور می کرد با عادی سازی و برقراری روابط با این کشورها می تواند برای خود امنیت ایجاد کند، در حالی که این اقدامات برای خود امنیت ایجاد نکرد. صهیونیست ها به هیچ وجه به این دلیل نیست که آنها منطقه و توسعه آینده را نمی دانند و پیش بینی نمی کنند.

آیت الله رئیسی حمایت از فلسطین و مقاومت را سیاست نهایی جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: در تحقق پیروزی مقاومت فلسطین و آزادی قدس شریف که آرزوی شهید سلیمانی و شهید سلیمانی است تردیدی نداریم. همه شهدای مقاومت

رئیس جمهور در ادامه، حمایت ملت ها از مسئله فلسطین را بزرگترین مانع در برابر سیاست های آمریکا و رژیم صهیونیستی در منطقه خواند و افزود: امروز ملت های مسلمان منطقه به شدت از رژیم غاصب صهیونیستی نفرت دارند. مقاومت را خط اصلی و اصلی مخالفت با این شیوه می دانند.

  حداقل دستمزد رسما افزایش یافته است

زیاد نخله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با ابراز خرسندی از دیدار با آیت الله رئیسی گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران بیش از هر زمان دیگری در منطقه و جهان حضور پررنگ و قدرتمندی دارد و در آنجا حضور دارد. بدون شک رویکرد شخصی رئیس جمهوری اسلامی ایران در تحکیم روابط با کشورهای منطقه و مخالفت با حاکمان نقش بسزایی در این عرصه داشته است.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در ادامه با ارائه گزارشی از فرصت ها و فعالیت های انجام شده در فلسطین به انفعال رژیم صهیونیستی در مقابله با نیروهای مقاومت به ویژه در غزه و کرانه باختری اشاره کرد و تصریح کرد: : امروز مقاومت فلسطین حضور پررنگی دارد. غزه حضور پررنگی در کرانه باختری دارد که در آینده منجر به افزایش فشار بر رژیم صهیونیستی و تغییر در معادلات فلسطین خواهد شد و این دستاوردها به برکت حمایت از جمهوری اسلامی ایران

زیاد نخاله با ابراز تأسف از اقدامات برخی کشورها برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی تصریح کرد: خوشبختانه ابتکار عمل نیروهای مقاومت اسلامی در فلسطین اهداف رژیم صهیونیستی در نزدیک شدن به برخی کشورهای عربی منطقه را تحت تأثیر قرار داده است.

زیاد نخله با بیان اینکه امروز محور مقاومت با دستاوردهای چشمگیر بیش از هر زمان دیگری می درخشد، تاکید کرد: بی شک ادامه این راه موجب تضعیف و نابودی رژیم صهیونیستی و به برکت حمایت های جمهوری اسلامی ایران به ویژه ایران خواهد شد. آیت الله خامنه ای پیروزی نزدیک است. خدایا توفیق بده که همه با هم وارد اورشلیم شویم.

  فال روزانه چهارشنبه 5 بهمن 1400 + تفسیر - اندیشه معاصر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید