ایران با 11 عنوان لوازم خانگی در «تمرینات ترکیبی» شرکت می کند

ایران با 11 عنوان تجهیزات خانگی در

بر اساس گزارش ها اعتدالامیر تاج الدینی در خصوص هدف این رزمایش مشترک به برنامه رویداد گفت: مهمترین هدف این رزمایش در شعار ایشان بود.

وی با اشاره به شعار “با هم برای صلح و امنیت” گفت: مهمترین هدف ارتقای سطح ثبات و امنیت در شمال اقیانوس هند و افزایش سطح همکاری در مبارزه با بلای دزدی دریایی و افزایش سطح همکاری است. تروریسم دریایی “

تاج الدینی ادامه داد: با مشارکت سه نیروی دریایی ایران، سپاه و ارتش، روسیه و چین و با در نظر گرفتن رزمایش های برنامه ریزی شده این امر محقق شده است.

وی گفت: این رزمایش به اهداف تعیین شده از قبل دست یافت.

تاج الدینی همچنین از پوشش رسانه ای اتحادیه سه کشور ایران، روسیه و چین خبر داد و افزود: این سه کشور در حوزه دریا تاثیرگذار هستند و مهمترین موضوع صلح و ثبات و تقویت همکاری ها در شمال است. . اقیانوس هند بسیاری به امنیت این منطقه علاقه دارند. ما به دنبال الگویی برای نشان دادن نیاز به همکاری بین نیروی دریایی کشورها هستیم. این موضوع به ویژه با احترام متقابل از سوی ایران نیز با جدیت در حال پیگیری است.

وی گفت: نیروی دریایی ارتش تجهیزات محور و پیشرفته است و برای حضور در مجامع بین المللی باید از ظرفیت بالایی برخوردار باشد. در این راستا کشورهای غربی سعی کرده اند نیروی دریایی ایران را منزوی کنند تا تجهیزات مدرن دریافت نکند، اما این تجهیزات با تلاش داخلی به دست آمده است.

تاج الدینی همچنین از حضور ناوهای تمام ایرانی شرکت کننده در رزمایش ترکیبی خبر داد و گفت: در مجموع 11 واحد تجهیزات ایرانی در این رزمایش شرکت کردند.

  حکم جالب قاضی برای یک فروشنده الکل - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید