ایجاد زنجیره کامل در تولید و فروش صنایع دستی

637282520870706969 lg فقط خبر

فاطمه بیات مختاری که با طرح زنجیره صنایع دستی در رویداد گام دوم واحد نیشابور حضور دارد در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا درباره نحوه اجرای این طرح گفت: صنایع دستی در رتبه 32 تا 40 دنیا قرار دارند و هدف گروه هنری ما در گام اول تسهیل فروش صنایع دستی در کشور و رونق آن و در مرحله نهایی کسب مقام اول در صادرات صنایع دستی در جهان است.

وی در خصوص مزایای طراحی زنجیره صنایع دستی گفت: در کسب و کار ما، صنایع دستی به عنوان باکیفیت ارزش و ارزش قائل می شوند. به این ترتیب مشتری تفاوت ارزشی بین صنایع مختلف در یک رشته خاص در رابطه با یک کار و همچنین یکی از اهداف ما را تشخیص می دهد.«افزایش امنیت کار هنرمندان با ایجاد بازار کار و طرح های حمایتی از هنرمندان.

بیات مختاری در خصوص اشتغال زایی در این طرح گفت: تلاش می کنیم از طرق مختلف ایجاد اشتغال کنیم. تربیت نیروی انسانی متخصص با برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت و فیلم های آموزشی به منظور افزایش ظرفیت علمی، هنری و شایسته کارشناسان و هنرمندان یکی از این روش هاست. همچنین انجام تحقیقات، نیازسنجی بازار و امکان سنجی مورد نیاز در تولید صنایع دستی استاندارد روش دیگر ما در این زمینه است. علاوه بر این، فعالان، هنرمندان و تولیدکنندگان صنایع دستی را تبلیغ و معرفی می کنیم.

وی در خصوص رویداد گام دوم گفت: گروه کوباچه پیرو آخرین تغییرات سایت و اپلیکیشن آن، شبکه فروش و آموزش در گام اول و همچنین آموزش کاردستی را راه اندازی می کند. از طرفی طبق قرارداد با دانشگاه آزاد، استارتاپ بوم از سوی دانشگاه برای حضور در نمایشگاه در دومین رویداد دعوت شده است و ما در این رویداد حضور خواهیم داشت.

  دور جدید مذاکرات ایران و عربستان سعودی در سطح بالایی برگزار می شود

باید بگویم؛ دومین رویداد ملی دانشگاه آزاد اسلامی با شعار «عصر امید» از 18 تا 11 خردادماه در مصلای تهران میزبان 3000 شرکت دانش بنیان، آزمایشگاه و زیرساخت، یک گروه پژوهشی و یک استارتاپ خواهد بود.

انتهای پیام/4040/

دیدگاهتان را بنویسید