ایجاد بستری طبیعی، امن و قابل انعطاف برای تجزیه و تحلیل داده های علمی

960572 فقط خبر

محمدصادق حاج محمدی، دستیار گروه مهندسی کامپیوتر، دکترای مهندسی کامپیوتر، UTM، مالزی و اسماعیل کشاورز، دستیار گروه ریاضی، دکتری. حضور به عنوان برگزیدگان اصلی در گام دوم رویداد سراسری دانشگاه آزاد اسلامی با نام عصر امید.

فرین کاوشان سامانه گستر یک هسته فناوری ثبت شده در مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان است که مرحله پیشرفته خود را گذرانده و در حال تبدیل شدن به یک شرکت فناور است و فردا در رویداد عصر امید حضور خواهد داشت.


بیشتر بخوانید:

ماشین آلات تولید عسل منتظر سرمایه گذار هستند

دستگاه تغذیه و تنظیم برنامه آبیاری گلخانه داران

مطالعه آنلاین در مورد امکان سنجی فنی و اقتصادی طرح های بازار برای بهینه سازی انرژی


کشاورز در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا، فعالیت های هسته فناوری شرکت فرین کاوشان سامانه گستر را سخت افزار کامپیوتر، معدن و صنعت تشریح کرد.

وی افزود: ایده اصلی برای تشکیل این هسته فناورانه به این دلیل شکل می گیرد که اعضای تیم پس از انجام تحقیقات در شرکت های صنعتی و معدنی مستقر در استان کرمان به ویژه شهرستان سیرجان متوجه شدند که این شرکت ها در مقابل هم قرار دارند. انبوهی از داده های مختلف و متنوع فرآیند تولید در فواصل زمانی مختلف صورت می گیرد و اگرچه آنها سعی کرده اند از این مجموعه بزرگ داده ها برای اهداف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت شرکت خود استفاده کنند. اما فقدان یک سیستم یکپارچه برای ثبت، بهبود، ارتباط، پردازش و تجزیه و تحلیل هوشمند داده ها مدیران را سردرگم می کند و گاهی اوقات فرآیندهای مختلف تصمیم گیری در بخش های فنی و مدیریتی را پیچیده می کند.

  11 چیز مهمی که باید قبل از ازدواج بدانید - تفکر مدرن

این گروه در حال پیگیری ایده طراحی و پیاده سازی یک سیستم نرم افزاری یکپارچه کاملا یکپارچه و منعطف است و خوشبختانه پس از تلاش های فراوان، گروه توانست رضایت یکی از شرکت های معدنی و صنعتی را برای پیاده سازی آن جلب کند. فرین کاوشان سامانه گستر، همکار از هسته فناوری. آورده شد و مقرر شد پروژه به صورت مرحله ای تعریف شود و فاز اول آن به مرحله قرارداد برسد و در صورت موافقت شرکت معدنی طرف قرارداد، فازهای بعدی نیز تکمیل شود.

این محقق افزود: با پیگیری و حمایت کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی سیرجان و مرکز رشد این دانشگاه، قرارداد فاز اول منعقد شده و این مرحله در حال اجراست که 70 درصد پیشرفت داشته است. برای جلب رضایت کارفرما و حتی جذب دیگری انجام شده و مراحل اولیه انعقاد قرارداد فاز دوم در حال انجام است.

وی تصریح کرد: هدف اصلی این سامانه یکپارچه، علاوه بر ثبت، پردازش و سفارشی سازی گزارش های مربوط به داده های تولیدی که از بخش های مختلف چرخه تولید به سامانه ارسال می شود، ایجاد بستری طبیعی، امن و منعطف برای تحلیل علمی داده ها است. بر اساس اصول و سیستم های داده کاوی هوشمند و یادگیرنده برای کمک به مدیران در سطوح مختلف برای نظارت و ارزیابی عملکرد بخش های مختلف شرکت و ارائه پیشنهادات هوشمندانه برای تصمیم گیری های مدیریتی.

کشاورتز درباره رویداد عصر امید در دانشگاه آزاد به آنا گفت: شرکت های بزرگ و پژوهشی و فناوری در خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی در تهران برگزار می شود.

  اگر این علائم را در رابطه مشاهده کردید، بلافاصله رابطه خود را شروع کنید! - اندیشه معاصر

بیشتر بخوانید:

تولید محصولات کشاورزی ارگانیک با نانوپلاسما

نگران ریزش ساختمان در اثر ضربه گیر زلزله نباشید

شکار کرم های چوبی برای درختان جنگلی با تله های فرمونی


فرین کاوشان سامانه گستر، شریک کلیدی فناوری و شرکت کننده در رویداد عصر امید گفت: این نمایشگاه فرصت بسیار خوبی برای جذب سرمایه گذاران و حتی مشتریان مختلف ایجاد می کند که مکانی بسیار امیدوارکننده برای استارت آپ ها است. رویداد عصر امید در گام دوم دانشگاه به منظور ایجاد موجی از امید و نشاط در بین جوانان این مرز و بوم برگزار می شود و باید از تصمیم گیران و برگزارکنندگان این رویداد بزرگ تشکر کرد. امیدواریم اهداف تعیین شده از این رویدادها محقق شود و جایگاه واقعی دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان یک دانشگاه مردمی که هدف آن تبدیل شدن به دانشگاهی مشکل ساز است، برای عموم مردم شناخته شود.

به گزارش آنا، دومین رویداد ملی دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «عصر امید» به منظور ارائه و ارائه تجهیزات، محصولات، دستاوردها و فعالیت های حوزه فناوری و نوآوری دانشگاه به منظور فراهم کردن بستر ایجاد استارت آپ ها برگزار شد. و کسب و کارهای دانش بنیان و فرصت های شغلی برای دانشجویان در چهلمین سالگرد تاسیس دانشگاه با شعار 1000 گروه پژوهشی و زیرساخت، 1000 ایده و استارت آپ و 1000 شرکت فناور و خلاق برنامه ریزی شده است.

مراسم سراسری گام دوم (عصر امید) به مدت چهار روز از ساعت 8 تا 11 هورداد سال 1401 در مصلای بزرگ امام خمینی (ره) تهران برگزار شد و بخشی از عملیات 40 ساله انقلاب اسلامی بود. دانشگاه آزاد در رشته های مختلف آموزشی منابع انسانی، فرهنگی و اقتصادی، علوم پزشکی، فنی و مهندسی، علوم انسانی و …

  رئیس لیگ فوتبال کرونا - اندیشه معاصر

انتهای پیام/4062/

دیدگاهتان را بنویسید