اژه: روش واردات و صادرات کالا باید تغییر کند/ گاهی اوقات کالا چندین ماه در کشتی می ماند.

1083205 فقط خبر

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژی بعد از ظهر پنجشنبه در دیدار با قضات و مسئولان قضایی استان بوشهر اظهار کرد: دستگاه قضایی مسئولیت بسیار مهم و خطیری بر عهده دارد.

وی بر اهمیت مدارا با مردم، تحقق عدالت و تسریع در رسیدگی به پرونده ها و اجرای احکام تاکید کرد و ادامه داد: دشمن به دنبال مشکلات اقتصادی است تا مردم را ناراضی کند.

رئیس قوه قضائیه افزود: رفع موانع برای بهبود وضعیت اقتصادی یکی از مواردی است که قوه قضاییه همواره آن را دنبال می کند چرا که ما موظفیم وضعیت اقتصادی را بهبود بخشیم تا مردم در زمینه اشتغال و جوانان در حوزه اشتغال کمتر دچار مشکل شوند. زمینه ازدواج

رئیس قوه قضائیه اصلاح چرخه واردات و صادرات کالا را یکی از موارد ضروری می داند و می افزاید: بررسی ها نشان می دهد که روش قبلی چرخه واردات و صادرات کالا بسیار مشکل ساز بوده و با هیچ منطقی ناسازگار بوده است. گاهی اوقات کالا برای چندین ماه در کشتی باقی می ماند و به دلیل کار تا حدی تخلیه نمی شود.

محسنی آژه ای به حرکت جهادی در چرخه صادرات و واردات اشاره کرد و افزود: با اصلاحات در چرخه واردات و صادرات کالا و همکاری سازمان بنادر و گمرک با جنبش جهادی، امروز شاهد وضعیت بسیار بهتری در این منطقه و تلاش برای بهبود این مشکل است. عاقبت آمدن

رئیس قوه قضائیه به کمبود نیروی انسانی و مشکلات زیرساختی دستگاه قضایی در استان ها و بوشهر اشاره کرد و افزود: اگر بتوانیم با وجود همه کمبودهای زیرساختی و نیروی انسانی، قوه قضاییه مستقل مقتدر و عدالت خواه داشته باشیم. ، ما کار بزرگی انجام داده ایم.”

  قطعا نحوه ارائه رتبه بندی به معلمان - اندیشه معاصر

وی به تلاش برای رفع مشکلات سخت افزاری و پرسنلی اشاره کرد و تصریح کرد: در سال گذشته تلاش شد تا سال ها تاخیر در جذب قضات جبران شود و تنها در سال گذشته با همه سختی ها مجوز استخدام 9000 نفر صادر شد. صادر شد. برای سیستم قضایی صادر شده است.

رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه به دنبال جذب قضات با روش هایی غیر از متداول هستیم، تصریح کرد: با همکاری حوزه و دانشگاه، نخبگان شناسایی و با تسریع در گزینش، زمینه انتصاب آنها فراهم می شود. ارائه شود.

محسنی ادجه ای در پاسخ به برخی سوالات و مشکلات کارکنان قوه قضائیه که از سوی نمایندگان آنها مطرح شد، گفت: مجموعه مدیریتی قوه قضائیه تمام تلاش خود را برای بهبود وضعیت کارکنان، بهبود وضعیت معیشتی و مسکن آنان به کار خواهد گرفت.

انتهای پیام/4129/

دیدگاهتان را بنویسید