اولین شورای ویژه حل و فصل اختلافات شهرداری تشکیل شد

1068329 فقط خبر

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، مرکز رسانه قوه قضائیه اعلام کرد: شورای ویژه حل اختلاف شهرداری ها با شرح وظایف پنج نفره در کرج آغاز به کار کرد.

مراسم افتتاحیه «شورای حل اختلاف شهرک کرج» با پنج مسئولیت دادگستری کل، شهردار کرج و رئیس و جمعی از اعضا شورای اسلامی این شهر برگزار شد.

حسین فاضلی هریکندی در حاشیه این مراسم با اشاره به دیدار رئیس قوه قضاییه با مدیران شهری در تهران در سوم خرداد و پیشنهاد تشکیل شورای ویژه حل و فصل اختلافات شهری، گفت: کرج یکی است. جزو پنج کلانشهر برتر و مشکلات مشابهی با پایتخت دارد. از این رو در پی پیشنهاد رئیس قوه قضائیه، دادگستری کل استان آلبورگ پیشنهاد مشابهی را برای تشکیل شورای ویژه حل و فصل اختلافات حاکمیت شهری به شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر کرج ارائه کرد.

رئیس شورای قضایی البرز خاطرنشان کرد: کمتر از 48 ساعت از توافق دادگستری منطقه با شهرداری کرج و کمتر از 4 روز از پیشنهاد رئیس قوه قضائیه مبنی بر تشکیل شورای ویژه حل و فصل اختلافات در شهر کرج می گذرد. وی تصریح کرد: ترکیب این شورا متنوع و متشکل از کارشناسان و افراد آشنا به شهرسازی اعم از پیمانکاران، سازندگان، سازمان نظام مهندسی ساختمان، اشخاص حقیقی و حقوقی است.

انتهای پیام/4129/

  پاسخ ایران به بیانیه آمریکا درباره سپاه - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید