اولین اپراتور برنده جایزه روابط عمومی دیجیتال در ایران شد

1074187 فقط خبر

به گزارش گروه بازار خبرگزاری آنا از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، شامگاه سه شنبه 27 اردیبهشت 1401 مصادف با «روز جهانی مخابرات و روز ملی روابط عمومی» نهمین جشنواره روابط عمومی ایران با از بزرگان، کارشناسان و فعالان برگزیده روابط عمومی ایران در بخش ها و سطوح مختلف برگزار و تجلیل شد.

هیئت داوران این جشنواره با در نظر گرفتن ارزیابی های انجام شده در بین تمامی شرکت ها و سازمان های فعال، روابط عمومی اولین و بزرگترین اپراتور تلفن همراه ایران را شایسته دریافت ارزیابی های «ستاره ملی روابط عمومی در حوزه ارتباطات دیجیتال» ارزیابی کردند. با مردم “و” ستاره طلایی روابط عمومی “. حامد حکاکان مدیر کل ارتباطات این شرکت لوح تقدیر و نشان ممتاز را دریافت کرد.

در لوح سپاس ستاره روابط عمومی ملی خطاب به مدیرکل شرکت ارتباطات سیار ایران آمده است: به پاس ستاره روابط عمومی ملی در سال 1400، با تمرکز بر همت و تعالی در ارتباطات دیجیتال با مردم به این عموم اعطا می شود. روابط

گفتنی است در این مراسم پیام آتزکو تسوگیهارا، رئیس انجمن بین المللی روابط عمومی (IPRA) به نهمین جشنواره روابط عمومی ایران به مناسبت «روز روابط عمومی» قرائت شد که به موضوع مهمی پرداخت. “فناوری های نوین ارتباطی” و “مدل های دانش روابط عمومی”.

او همچنین در پیام خود تصریح کرد که روابط عمومی امروز دیگر بدون فناوری قابل ارائه نیست. به همین دلیل است که شرکت های روابط عمومی درجه یک سعی می کنند از مدل های روابط عمومی مبتنی بر دانش استفاده کنند و از فناوری های نوین ارتباطی به خوبی استفاده کنند.

  هادی حجازی فر فیلم شهید باکری را به جشنواره فجر و سپس تلویزیون می فرستد - اندیشه معاصر

انتهای پیام/4129/

دیدگاهتان را بنویسید