اولین استارت آپ های حوزه ورزش و فناوری های مرتبط در دانشگاه تبریز برگزار می شود

1083365 فقط خبر

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، همزمان با پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانش آموزان سراسر کشور، نخستین استارت آپ های حوزه ورزش و فناوری های وابسته تیرماه امسال میزبان دانشگاه تبریز خواهند بود.

در این رویداد پلتفرم‌ها و نرم‌افزارهای آنلاین، روش‌های ایجاد تحرک در محل کار، حسگرها و برنامه‌های کاربردی برای ترویج سبک زندگی سالم، آموزش و ارتقای عملکرد ورزشی، برنامه‌های کاربردی برای رشد و توسعه حرکتی، ارائه دستگاه‌هایی برای بهبود فعالیت‌های ورزشی، بهبود مدیریت باشگاه و فرآیندهای حاکمیتی طراحی وبلاگ ورزشی و تجهیزات ورزشی به عنوان یکی از محورهای استارت آپ ها اعلام شده است.

اولین استارت آپ های حوزه ورزش و فناوری های مرتبط به منظور توسعه فعالیت های ورزشی دانش آموزان، ایجاد شور و نشاط دانش آموزان و معلمان برای شرکت های نوپا و حمایت خوب از افراد برتر اعلام می شود.

دانشگاه تبریز با حمایت و همکاری پارک علم و فناوری آذربایجان شرقی، صندوق تحقیقات و فناوری آذربایجان شرقی، صندوق تحقیقات و فناوری ارس، اداره کل فناوری و ارتباطات آذربایجان شرقی این پرتاب را راه اندازی کرد. استان، موسسه تحقیقات و فناوری وزارت علوم و ورزش، آرتان شتاب دهنده 1100 و نگه داری انبار.

لذا دانشجویان می توانند از طریق سایت https://sportup1401.ir/ در این رویداد ثبت نام کنند.

آخرین امکان ثبت نام 1 تیر 1401 می باشد.

انتهای پیام/4129/

  ارتباط مستمر دانشگاه با خانواده های دانشجویان جهت رفع نواقص و کاستی ها

دیدگاهتان را بنویسید