اورتون 0 – 1 سیتی؛ فرار از جهنم پارک گودیسون – تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، سیتی در شبی که موقعیت های گل چندانی نداشت در نهایت در دقایق پایانی با یک گل فیل فودن مقابل اورتون پیروز شد و سه امتیاز مهم این دیدار را به دست آورد.
در دقایق ابتدایی مسابقه اتفاق خاصی روی دروازه دو تیم رخ نداد و بازی بیشتر در میانه میدان بود. در اواسط نیمه اول بود که کوین دی بروین در سمت چپ موقعیت گرفت و شانس خود را امتحان کرد اما جردن پیکفورد با واکنشی خوب توپ را مهار کرد.

در دقیقه 35 ریچاردسون به تنهایی وارد محوطه جریمه سیتی شد و در نهایت توپ را برای ایوبی ارسال کرد اما ضربه این بازیکن چندان قوی نبود و در نهایت ادرسون موفق شد در دو مرحله ضربه او را مهار کند.
در پایان نیمه اول اورتون در موقعیتی خوب صاحب یک ضربه آزاد شد. اما ضربه گوردون با اختلاف از کنار دروازه سیتی به بیرون رفت و نیمه اول با تساوی دو تیم بدون حتی یک فرصت گل به پایان رسید.
سیتی نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در دقایق ابتدایی و با پاس برناردو سیلوا فیل فودن فرصت خوبی داشت تا دروازه اورتون را باز کند اما ضربه او با واکنش جردن پیکفورد همراه شد.
در دقیقه 68 سیتی بهترین فرصت خود را برای زدن گل پیروزی از دست داد. کوین دی بروین از پشت محوطه جریمه ضربه زد و پیکفورد واکنش نشان داد و در هنگام دفاع، مدافع به زیبایی ضربه برناردو سیلوا را مهار کرد.

اما در دقیقه 81 بالاخره سیتی به گل رسید. با جدایی برناردو سیلوا و اشتباه مدافعان اورتون، فیل فودن بود که در دروازه فرصت پیدا کرد و در نهایت جردن پیکفورد را شکست داد. در ادامه اورتون تلاش زیادی برای جبران شکست انجام داد اما سیتی با همان گل مغلوب حریف شد.

  اگر این علائم را دارید، منتظر حمله قلبی باشید

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1276761

دیدگاهتان را بنویسید