اوراق قرضه و اعتبار اسنادی از مهمترین خدمات بانک تعاون توسعه در شبکه شعب است

رئیس بانک تعاون توسعه در سفر به استان قزوین مهمترین خدمات این بانک در شبکه شعب را برشمرد.

اوراق قرضه و اعتبار اسنادی از مهمترین خدمات بانک تعاون توسعه در شبکه شعب است

به گزارش خبرگزاری آنا؛ محمد شیخ حسینی، رئیس بانک توسعه تعاون وی در سفر یک روزه به استان قزوین گفت: اسناد مراحل با قابلیت تامین مالی زنجیره ای صنایع و بنگاه های مختلف، ابزاری را برای تسهیل فعالیت اقتصادی بین تولیدکنندگان و تامین کنندگان فراهم می کند.
او اضافه کرد: بانک توسعه تعاون می تواند به صورت کارشناسی این اسناد را بین سطوح مختلف تعاونی ها صادر کند و نیازهای بسیاری از اعضای اتحادیه های تعاونی در سطوح مختلف را برطرف کند.
مدیر بانک توسعه تعاون وی گفت: صدور اعتبارات اسنادی واقعی یکی از خدمات ارزنده شعب بانک است که با توجه به دخالت کمتر منابع بانک، خدمتی است که کارکنان شعب می توانند فعالیت واحدهای اقتصادی و تعاونی را به صورت نامحدود تسهیل کنند.
وی تاکید کرد: توسعه فعالیت واحد پول یکی از مهمترین برنامه های بانک در دوره جاری صدور اعتبار اسنادی است واحد پول و انتقال پول واحد پول امکان گسترش.
شیخ حسینی خاطرنشان کرد: تقویت بخش تعاونی با ایفای بهینه تعهدات قانونی بانک و شبکه شعب بانک ها نیز در این راستا به ارائه خدمات تخصصی و عمومی اهمیت می دهد.
مدیر بانک توسعه تعاون وی گفت: مدیریت هوشمندانه هزینه ها یکی از مهم ترین مولفه هایی است که باید مورد توجه و اقدام استانی قرار گیرد به گونه ای که اولاً قوانین و مقررات بانک مرکزی و ثانیاً امکانات باید با بررسی دقیق و تحلیل فنی به بخش های مولد و کارآمد تزریق شود که در این صورت شاهد رونق بخش تولید و تحقق اشتغال زایی مورد نظر دولت سیزدهم خواهیم بود.
در ادامه محمد یزدی رئیس مدیریت واحد قزوین ضمن ارائه گزارشی از عملکرد استان در سال جاری گفت: استان قزوین از ابتدای سال جاری در قالب برنامه ریزی مدون و هدفمند به وظایف خود عمل کرده است به طوری که در شش ماهه امسال با تشکیل و تصویب 1404 فقره کمک مالی به مبلغ 2814 میلیارد ریال امکانات نگهداری مشابه مشق شب بهزیستی و کمیته امداد، کودکان و ازدواج، امکانات توجه داشته باشید و امکانات صنعت و بخش گردشگری پرداخت کرده اند.
همچنین رئیس بانک و هیئت همراه با حضور در مراسم یادبود فرزند نوجوان قاسم ملکی معاون شعبه شهید رجایی ضمن ابراز همدردی با همکاران داغدیده و داغدار، برای آن مرحوم طلب مغفرت و رحمت الهی کردند.
همت عنایتی مشاور رئیس اجرائیه در امور ایثارگران، صیاد رحمان پور رئیس مدیریت استانی و شعب، سید حسن حسینی مطلق رئیس حراست مرکزی و شهرام بخشا رئیس اداره کل روابط عمومی در سفر به قزوین شیخ حسینی را همراهی کردند. استان.

  قیمت سکه و قیمت طلا امروز سه شنبه 9 آذر 1400 + جدول - تفکر مدرن

انتهای گزارش/

دیدگاهتان را بنویسید