اوج فشار بر امباپه به نام رئال باید صبور بود! – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، در جریان نقل و انتقالات تابستانی گذشته بود که کیلیان امباپه به آستانه انتقال به رئال مادرید رسید و حتی گفته شد باشگاه اسپانیایی برای جذب این بازیکن به پاری سن ژرمن 200 میلیون یورو پیشنهاد داده است. اما در نهایت PSG در به تعویق انداختن انتقال او به سانتیاگو برنابئو تردید نکرد.

پاری سن ژرمن امیدوار بود بتواند کیلیان امباپه را برای تمدید قرارداد خود در سال گذشته متقاعد کند، اما همانطور که انتظار می رفت، او تاکنون تمایلی برای ماندن در پارک دو پرنس نشان نداده است. با این حال امباپه اخیرا در مصاحبه ای تاکید کرده که در این فصل تنها روی موفقیت پاری سن ژرمن تمرکز کرده و تا پایان فصل به آینده خود فکر می کند.

در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر اینکه کیلیان امباپه به تمدید قراردادش با پاری سن ژرمن نزدیک شده و امیدهای تیم فرانسوی برای حفظ او به میزان قابل توجهی افزایش یافته است، منتشر شد. با این حال، گل اسپانیایی در این گزارش مدعی شده است که همه اینها فشار بر ستاره فرانسوی است تا او را مجبور به ماندن در پارک دو پرنس کند. این منبع تاکید کرد که اگر امباپه می خواهد به رویای حضور در رئال مادرید جامه عمل بپوشاند، باید تا پایان فصل این فشار را تحمل کند.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1278213

  پیشنهاد جذاب وزیر آموزش و پرورش برای رتبه بندی فرهنگیان - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید