اهداف اسکن معلم خوب من چیست؟

636812680528911360 lg فقط خبر

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، در اردیبهشت ماه 1401 مصادف با هفته معلم، کانون فرهنگیان جوان کشور با مشارکت وزارت آموزش و پرورش، نهضت «معلم خوب من» – رتبه بندی معلمان را راه اندازی کرد. این طرح و اعتراض معلمان به عدم اجرای آن تشدید شد.

به گفته دبیر پویش «معلم خوب من»، شکل گیری این جنبش در واقع یک معکوس برای جلب توجه به جایگاه و منزلت معلمان و توجه به الگوی آنان در جامعه بود.

امیرمحمد شیرهدا دبیر نهضت ملی در ارتباط با دیگر اهداف این طرح گفت: هدف ما از راه اندازی این طرح جلب توجه افکار عمومی به رفتار مناسب، فداکاری، ابتکار و خلاقیت معلمان بود. سعی شد یک گفتمان رسانه ای هدفمند در مورد معلم در جامعه ایجاد شود که الحمدلله تا حدودی به آن دست یافتیم.

وی در خصوص چشم انداز آینده این طرح گفت: ما از ابتدا نگاهی بلندمدت و نتیجه محور به این پویش داشتیم، بنابراین این پویش از این پس با سازوکارهای مختلف ادامه خواهد داشت و در این راه تلاش می کنیم تا ایجاد بستری منسجم و جامع برای تجربی‌سازی و الگوسازی رفتار مناسب معلم و حرکت به سمت انتقال ایده‌ها به فیلمنامه‌نویسان با یافتن سناریوهای مثبت و مؤثر مرتبط با معلم.

وی گفت: خوشبختانه استقبال از این پویش فراتر از حد انتظار ما بود به طوری که در مرحله اول بالغ بر 9 هزار اثر از دانش آموزان و عموم مردم دریافت کردیم که با نظارت های صورت گرفته توسط داوران این تعداد به 3000 اثر رسید. که با نظرسنجی انجام شده از طریق اپلیکیشن شاد، 110 اثر به عنوان آثار برگزیده انتخاب شدند و در مراسم اختتامیه ای که پیش بینی کردیم، به صاحبان این 110 اثر جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد.

  کدام مرد برای خانم ها جذاب تر است؟ - اندیشه معاصر

انتهای پیام/4172/

 

яндекс

دیدگاهتان را بنویسید