انگلیس اولین شانس قهرمانی در جام جهانی است

30253 106 فقط خبر

فابیو کاپلو از هری کین به عنوان یکی از بهترین مهاجمان تاریخ نام برده و گفته است که انگلیس با ستاره موثری مانند او یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در جام جهانی است.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، در حالی که تیم ملی انگلیس جام جهانی 2020 را از 30 آبان ماه با دیدار مقابل تیم ملی ایران آغاز می کند، فابیو کاپلو سرمربی سابق سه شیرها ضمن تمجید از هری کین می گوید انگلیس یکی از این تیم هاست. مدعیان اصلی قهرمانی در قطر امسال

هری کین در حال حاضر در مسیر تبدیل شدن به بهترین گلزن تاریخ کشورش قرار دارد و اگر سه گل دیگر به ثمر برساند از رکورددار فعلی وین رونی پیشی خواهد گرفت. او در روزهای آینده با پیراهن انگلیس به مصاف ایتالیا و آلمان خواهد رفت و بازی های بین المللی بعدی اش بازی های انگلیس در جام جهانی قطر خواهد بود.

کاپلو که بین سال‌های 2007 تا 2012 در مصاحبه‌ای با اسکای اسپورت گفت: «به نظر من هری کین یکی از بهترین مهاجمان تاریخ فوتبال است. او خوش شانس بود که با مربی ای مانند آنتونیو کونته کار کرد. من معتقدم کونته کین را بهتر کرد. به مهاجمان بزرگ تاریخ مانند رونالدو برزیلی نگاه کنید. او خیلی پاس گل نداد و فقط گل زد. اما کین در بازی منتهی به گل نقش داشت و بارها پاس گل داد و هم تیمی هایش را در موقعیت گلزنی قرار داد. به نظر من کین مهمترین بازیکن تیم ملی است. انگلستان است

  افزایش سقف برداشت نقدی خودپرداز برای زائران اربعین

وی افزود: من واقعاً می خواهم بدانم کدام تیم قهرمان جام جهانی می شود. اما به عنوان یک مربی سابق انگلیس باید بگویم که آنها یکی از شانس های اصلی هستند. ما در سپتامبر، اکتبر و نوامبر آماده رویارویی با بزرگترین تیم های جهان بودیم. در ماه های اسفند و فروردین شرایط نه خوب بود و نه بد چون تمرینات بدنی کم شد و در خرداد و اوایل تابستان تیم واقعا ضعیف بود. برگزاری جام جهانی در پاییز بهترین شانس انگلیس است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید