انواع ویزای فرانسه – خبرگزاری آنا

1089980 فقط خبر

به گزارش خبرگزاری آنا، فرانسه یکی از کشورهای پیشرفته اروپایی است و از امکانات و شرایط زندگی ایده آلی برخوردار است. دلایل زیادی وجود دارد که چرا مردم این کشور را برای زندگی انتخاب می کنند. از شرایط مناسب تحصیلی گرفته تا کار و زندگی در آسایش و آرامش، بسیاری از مردم فرانسه را به عنوان مقصد خود انتخاب می کنند. فرانسه راه های مختلفی را برای سفر افراد به این کشور ارائه می دهد. دولت فرانسه برای افرادی که قصد سفر به این کشور را دارند ویزاهای متفاوتی در نظر گرفته است و در صورت داشتن شرایط می توانید هر نوع ویزای فرانسه را انتخاب کنید.

لازم به ذکر است که فرانسه شرایط سختی را برای نامزدهای ایرانی در نظر گرفت. نکته اصلی این است که اگر مردم شینگن نداشته باشند، نمی توانند به آن کشور سفر کنند. انواع ویزای فرانسه عبارتند از: توریستی، کاری، تحصیلی و ترانزیت. در این مطلب شما را با این 4 نوع ویزا آشنا می کنیم. اما بیش از هر چیز باید به این نکته توجه کنید که کارشناسان آژانس مسافرتی دیگری در تمامی مراحل اخذ ویزا شما را همراهی می کنند و شما را راهنمایی می کنند تا هر نوع ویزا را که می خواهید دریافت کنید.

انواع ویزای فرانسه

بسته به هدف سفر به فرانسه، می توانید انواع مختلفی از ویزاها را دریافت کنید. بنابراین ابتدا باید هدف خود را از سفر به این کشور مشخص کنید. انواع ویزای فرانسه به شرح زیر است:

ویزای تحصیلی فرانسه

ویزای تحصیلی فرانسه شرایط خاصی دارد، برای دریافت این ویزا سن متقاضی باید بالای 18 سال باشد، فرد باید دوره تحصیلی و آموزشی خود را از قبل مشخص کرده باشد و نامه پذیرش از موسسه آموزش عالی ارائه دهد. . متقاضیان باید تمام مراحل دریافت ویزای دانشجویی را به صورت آنلاین انجام دهند.

  آبی ها در راه کسر امتیاز؟!

ویزای توریستی فرانسه

برای دریافت ویزای توریستی فرانسه، متقاضی باید از قبل از سفارت وقت بگیرد. در این شرایط متقاضی هیچ گونه مصاحبه ای با افسران ویزای آن کشور ندارد و فقط باید برای ارائه مدارک و اثر انگشت لازم به سفارت فرانسه مراجعه کند. برای دریافت ویزای توریستی فرانسه باید بین ۱ تا ۶ ماه قبل از سفر اقدام کنید.

ویزای کار فرانسه

یکی دیگر از انواع ویزای فرانسه، ویزای کار این کشور است. ویزای کار به دو دسته تقسیم می شود: بیش از 90 روز، یعنی. طولانی مدت و کمتر از 90 روز، یعنی. کوتاه مدت. افرادی که قصد دریافت این ویزا را دارند باید دعوت نامه ای از یک کارفرما یا شرکت و موسسه به سفارت ارائه دهند. اگر متقاضی دعوت نامه نداشته باشد، ویزای کار دریافت نمی کند. ویزای کار فرانسه خود شامل ویزاهای مختلفی می باشد که در ادامه به برخی از آنها می پردازیم.

  • ویزای کارگری حقوق بگیر فرانسه:

این ویزای کاری برای کار در فرانسه تا یک سال می باشد. قرارداد کار متقاضی با شرکت مورد نظر برای صدور این ویزا باید به تایید اداره منطقه ای اقتصاد، اشتغال، کار و همبستگی برسد.

  • ویزای فرانسه برای راه اندازی کسب و کار:

برای دریافت این ویزا از انواع ویزای فرانسه باید یک بیزینس پلن معتبر داشته باشید و همچنین توانایی مالی اجرای آن را داشته باشید. این برنامه باید به گونه ای باشد که بتوانید ثابت کنید کار شما می تواند به عنوان واسطه ای برای سرکار انداختن افراد مورد استفاده قرار گیرد.

  • ویزای بلند مدت فرانسه برای ورزشکاران:
  استخدام مدیر تولید و انبار در شرکت پرشین کاغذ آریا در تهران – اندیشه معاصر

این نوع ویزا برای ورزشکاران با استعداد و درخشانی است که قصد دارند در فرانسه به فعالیت های ورزشی خود ادامه دهند و به تیم ملی فرانسه بپیوندند.

ویزای ترانزیت فرانسه

نوع دیگری از ویزای فرانسه، ویزای ترانزیت است که برای افرادی که قصد اقامت موقت در منطقه فرودگاه بین المللی فرانسه را دارند، ویزای کوتاه مدت است. با اخذ این نوع ویزا افراد نمی توانند وارد فرانسه و شهرهای آن شوند.

همانطور که گفتیم، سایر مشاوران سفر برای دریافت هر نوع ویزای فرانسه آنها با شما هستند و به شما کمک خواهند کرد.

انتهای خبر/4129/

دیدگاهتان را بنویسید