انفجار در یک شرکت بزرگ صهیونیستی تولید مصالح ساختمانی

1076709 فقط خبر

به گزارش گروه جهانی خبرگزاری آنا، سرزمین های اشغالی این روزها شاهد حوادث و ناآرامی های دسته جمعی مستمری است که چند روز پیش انفجار و آتش سوزی مهیبی در پتروشیمی بندر حیفا رخ داد.

سیستم رسمی رژیم صهیونیستی سخت تلاش می کند تا از انتشار این خبر جلوگیری کند، اما اخبار درز کرده در برخی منابع محلی و شبکه های اجتماعی حاکی از آن است که در روزهای اخیر همزمان با انفجار در پتروشیمی حیفا، اختلالات قابل توجهی در عملکرد پمپ بنزین ها ایجاد شده است. در Rishton Lecion.

همچنین حادثه ای در بندر حیفا رخ داد که آمبولانس ها به مرکز اعزام شدند. رژیم صهیونیستی سه شنبه گذشته (23 ژوئن) اعلام کرد که حرکت قطارهای بین ایستگاه های عسکلون – سدروت – افکیم – بیر شوا به دلیل آتش سوزی جاده در منطقه عسقلان متوقف شده است.

همچنین روز پنجشنبه (25 ژوئن) آتش سوزی شدیدی در مرکز صنایع غذایی در سرزمین های اشغالی رخ داد که گفته می شود در یک کارخانه فرآوری گوشت بوده است.

اما در جدیدترین رویداد از سلسله حوادث این روزها در سرزمین های اشغالی که مقامات اسرائیلی سعی در پنهان کردن آن دارند، انفجاری در یکی از بزرگترین شرکت های مصالح ساختمانی تحت رژیم صهیونیستی رخ داد.

شرکت تامبور یک شرکت خصوصی رژیم صهیونیستی است که در زمینه رنگ، پوشش و مصالح ساختمانی مدرن فعالیت می کند.

این کارخانه در منطقه صنعتی عکا واقع شده و بیش از 100 کارگر در آن مشغول به کار هستند.

بیشتر محصولات این شرکت برای بازار اسرائیل است. این شرکت حدود 10 درصد از تولید خود را صادر می کند که عمدتاً رنگ و پوشش برای کشتی ها و تجهیزات نظامی است.

  حداقل و حداکثر حقوق معلمان پس از رتبه بندی - اندیشه معاصر مشخص شد

انتهای پیام/4106/

دیدگاهتان را بنویسید