انصاف مهمترین مسئله در بحث محرومیت است!

معاون آمد و لجستیک وزارت امنیت با حضور در اولین رویداد ملی گفت: عدالت مهمترین موضوع در بحث محرومیت زدایی است.

1923 979 فقط خبر

من گزارش میدم گروه عمومی خبرگزاری آنا، نظرزاده معاون آماد و تدارکات وزارت حراست روز یکشنبه 18 مرداد در نمایشگاه ملی همه با هم حضور یافت و از بخش های مختلف این نمایشگاه بازدید کرد.

نظرزاده در پاسخ به این سوال که در حوزه محرومیت زدایی در منطقه شما چه اقدامی انجام شده است، گفت: یکی از مهمترین سوالاتی که در بحث محرومیت زدایی داریم بحث عدالت است.

اگر بخواهم حوزه ای غیر از حوزه ای که در حال حاضر در آن کار می کنم در نظر بگیرم، مربوط به دوران معاونت راه و روستایی من در وزارت راه است.
یادم می آید روی معیارها و شاخص های عدالت کار می کردیم و می خواستیم مشخص کنیم که شاخص های عدالت چیست و بتوانیم عدالت را در کشور گسترش دهیم و در صورت امکان بودجه بر این اساس تشکیل شود و معیارهای عدالت باید باشد. به بودجه اضافه شود.

وی در ادامه با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص شعار «پیشرفت و عدالت»، اگر این دو را به عنوان مولفه مستقل در نظر بگیریم، یک مؤلفه مولفه مستقل پیشرفت و دیگری مؤلفه عدالت است، به نظر می رسد کمتر وجود داشته باشد. در مولفه های عدالت در رابطه با مشکلات به حاکمیت توجه داشتیم و بیشتر دیدگاه ها مترقی و حتی گاهی توسعه طلبانه بود که یک نگاه غربی تلقی می شود.

معاون آماد و تدارکات وزارت حراست در پاسخ به این سوال که میزان موفقیت اقدامات انجام شده چقدر است، گفت: در مسائل سخت افزاری بیشتر از نرم افزاری موفقیت داشتیم، شاید مقدار مشخصی باید تحلیل شود.

  دردسر بزرگ برای آبی های پایتخت - تفکر مدرن

نظرزاده در پایان گفت: قدم زدن در نمایشگاه بیش از هر چیز شما را به فکر وا می دارد و فکر می کنم ضربه ای که به شما می دهد پرارزش ترین قسمت این نمایشگاه بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید