انتصاب رئیس دانشکده اقتصاد و مدیریت دانشگاه آزاد واحد دهاقان

1084714 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از دهاقان، سید حسن حجازی رئیس واحد دهاقان طی حکمی سید محمدرضا داوودی دستیار گروه مدیریت و از اعضای هیئت علمی واحد را به سمت سرپرست منصوب کرد. دانشکده اقتصاد و مدیریت.

متن حکم انتصاب به شرح زیر است:

جناب آقای سید محمدرضا داودی

اعضای محترم هیئت علمی واحد

سلام

با احترام، نظر به تعهد و تجربه جنابعالی، به موجب این تصمیم به موجب این حکم به مدت یکسال به سمت ریاست دانشکده اقتصاد و مدیریت این دانشگاه منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند متعال و توجه به شرح وظایف ارتباطی و استفاده از هر فرصتی در راستای پیشرفت و تعالی دانشگاه و خدمت به جامعه دانشگاهی موفق و سربلند باشید.

گفتنی است داودی دارای دکترای مدیریت صنعتی تولید و عملیات است که سابقه 4 سمینار، 34 سخنرانی در همایش های علمی داخلی و خارجی، چاپ 6 عنوان کتاب، چاپ 40 مقاله پژوهشی در مجلات داخلی و خارجی، چاپ 40 عنوان مقاله پژوهشی در مجلات داخلی و خارجی و 34 سخنرانی در همایش های علمی داخلی و خارجی دارد. 53 مقاله علمی در مجلات معتبر پژوهشی وزارت و دانشگاه آزاد، 4 مقاله پذیرفته شده در مجلات ISC و 10 طرح پژوهشی و همچنین عنوان برگزیده استاد آموزش و پرورش، پژوهشگر برتر صنعت و استان، بهترین سوابق فرهنگی، 5 عنوان مقاله فرهنگی و عضویت در انجمن ها و انجمن های علمی در زندگی نامه وی متفاوت است.

انتهای پیام/

  واکنش گلگوتا به حذف احتمالی پرسپولیس و استقلال از آسیا - تفکر مدرن

دیدگاهتان را بنویسید