انتشار قرارداد پرسپولیس با رادوشویچ غیر ممکن است/ 990 هزار یورو! – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، باشگاه پرسپولیس که این روزها با مشکلات مالی زیادی دست و پنجه نرم می کند، هر از گاهی با یک پرونده خارجی جدید مواجه می شود که در نهایت پنجره نقل و انتقالات این باشگاه بسته می شود. در این میان عدم انعقاد قرارداد مدیران با بازیکنان و مربیان خارجی نشان می دهد که اشتباهات عجیب آنها و عمل نکردن به تعهدات باشگاه باعث شکل گیری این موارد شده است. در مورد اخیر، بوژیدار رادوشوویچ، دروازه بان کرواسی پرسپولیس به دلیل عدم دریافت مطالباتش ایران را ترک کرد و چند هفته بعد رسما اعلام کرد که قراردادش را فسخ کرده و 950 هزار یورو با احتساب غرامت و مبلغ قراردادش را طلب کرده است. .

حالا خبرگزاری ایسنا به توافقی 23 صفحه ای بین رادوشوویچ و پرسپولیس رسیده است که در زمان محمد حسن انصاری فرد امضا شد. در این قرارداد باشگاه پرسپولیس مبلغ 210 هزار یورو برای فصل 1499-1399، 250 هزار یورو برای فصل 1401-1400، 260 هزار یورو برای فصل 1402-1401 و 270 هزار یورو برای فصل 1403-1402 متعهد شده است. عنوان حقوق

در بخشی دیگر از این قرارداد آمده است که پرسپولیس برای هر تور یک هزار یورو به ازای هر فصل، 20 هزار یورو برای صعود به لیگ قهرمانان آسیا و 20 هزار یورو برای رضایت مدیرعامل و سرمربی به عنوان پاداش این بازیکن پرداخت می کند.

قرارداد رادوشوویچ و پرسپولیس در سال 1388 با مدیرعامل محمدحسن انصاری فرد به مدت سه فصل تمدید شد و مبالغ فوق پرداخت شد. او نه تنها قرارداد این دروازه بان را به یکباره افزایش داد، بلکه سه فصل دیگر به پرسپولیس قول داد تا با مبلغ هنگفتی در خدمت دومین دروازه بان خارجی اش باشد.

  جزئیات مالیات و افزایش حقوق کارمندان و مستمری بگیران 1401/01/14 - اندیشه معاصر

در این روزها و شرایط ارزی کشور عجیب است که چطور مدیرعامل وقت پرسپولیس برای یک دروازه بان ذخیره آماده عقد قراردادی 4 ساله به ارزش 990 هزار یورو شد. تصمیم انصاری فرد در ادامه باعث شد پرسپولیسی ها دست بسته به مصاف این بازیکن بروند و حالا با تهدید 950 هزار یورویی مواجه شوند. البته در این میان مدیران بعدی باشگاه مانند جعفر سمیعی و مجید صدری نیز نقش زیادی در این قضیه داشتند. چرا که اگر مطالبات این بازیکن به موقع پرداخت می شد، نمی توانست یک طرفه قراردادش را فسخ کند و پرسپولیسی ها می توانستند از این دروازه بان پول استفاده کنند.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1254251

دیدگاهتان را بنویسید