«امیرحسین خادمی» دانشجوی قربانی تجاوز و قتل/ متهم به تجاوز جنسی اعتراف کرد + عکس

118754 810 فقط خبر

به گزارش میادران، روزنامه شرق نوشت: چند روز پیش عکسی از امیرحسین خادمی در فضای مجازی دست به دست شد که به گفته کاربران شبکه های اجتماعی، این نوجوان 16 ساله قربانی تجاوز جنسی و قتل شده است. این خبر به قدری تلخ و ناراحت کننده بود که بسیاری از مردم به خبر تلخ درگذشت مهسا امینی در فضای مجازی واکنش نشان دادند.

چند روز پیش عکسی از امیرحسین خادمی در فضای مجازی دست به دست شد که به گفته کاربران شبکه های اجتماعی این نوجوان 16 ساله مورد تجاوز قرار گرفته و کشته شده است. این خبر به قدری تلخ و ناراحت کننده بود که بسیاری از مردم به خبر تلخ درگذشت مهسا امینی در فضای مجازی واکنش نشان دادند. بستگان این نوجوان زرین دشتی اعلام کردند که توسط 3 نفر از جمله 2 نفر از کارفرمایانش مورد تجاوز جنسی قرار گرفته است. امیرحسین فردای آن روز از متجاوزان شکایت کرد. اما آن طور که خانواده امیرحسین می گویند، دادستانی چندان به این شکایت توجهی نکرد و ساعاتی بعد جسد او در بیابان های شهر حاجی آباد پیدا شد.

«امیرحسین خادمی» دانشجوی قربانی تجاوز و قتل/ متهم به تجاوز جنسی اعتراف کرد + عکس

وقتی خبر به شهر رسید
وقتی این خبر به گوش مردم محلی رسید، شهر شوکه شد و مردم به خیابان ها ریختند و اعتراض خود را به مسئولان اعلام کردند و مردم خواستار روشن شدن هر چه سریعتر ابعاد این مشکل هستند. امیرحسین در زمان مرگ فقط 16 سال داشت و دانش آموز کلاس دهم بود. به دلیل شرایط اقتصادی خانواده تصمیم به تحصیل و کار گرفت. اهالی محل می گویند امیرحسین پسر درس خوانی بود و به دلیل کرونا و آموزش مجازی تابستان امسال درس خواند و کار کرد. امیرحسین یک سال و نیم است که استاد برق خودرو است. با اینکه درآمد چندانی ندارد، اما به اندازه سنش دوست دارد چیزی یاد بگیرد تا در آینده بتواند خرج خانواده اش را تامین کند.

  سیگنال | مشکلات تنفسی با خشک کن لباس - یک فکر مدرن

«امیرحسین خادمی» دانشجوی قربانی تجاوز و قتل/ متهم به تجاوز جنسی اعتراف کرد + عکس

صبح شنبه 19 شهریور طبق معمول ساعت 8 سر کار حاضر شد و تا ساعت 8 شب کار کرد. بعد از پایان کار برای کمک به مادر بیمارش به خانه رفت. وقتی ساعت ده شب را می زند، یکی از کارفرمایانش با او تماس می گیرد و به او می گوید که در این مکان خوش می گذرانند و اگر امیرحسین می تواند برایشان غذا بخرد و به آنجا ببرد. امیرحسین حرف های صاحب کارش را انکار نمی کند و با تمام خستگی به آدرسی که کارفرما برایش می فرستد می رود. وقتی ساندویچ ها را می دهد، وقتی برمی گردد، هر سه به او حمله می کنند، دو نفر امیرحسین را می گیرند و دیگری دستانش را با طناب می بندد و در نهایت به او تجاوز می کند.

«امیرحسین خادمی» دانشجوی قربانی تجاوز و قتل/ متهم به تجاوز جنسی اعتراف کرد + عکس

آغاز پنهان کاری
این اکانت مربوط به یکی از نزدیکان امیرحسین است که به دلایل شخصی نخواسته نامش منتشر شود. او درباره این فاجعه می گوید: «ساعت 12 بود که مادرش با تلفن امیرحسین تماس گرفت و علت دیر آمدنش را جویا شد. یکی از مالکان تلفن را پاسخ داد و گفت که امیرحسین در حال تعمیر ماشین است و جواب نمی دهد. به مادر امیرحسین می گوید که خیلی زود به خانه می آید. وقتی امیرحسین به خانه می آید مادرش با لباس های کثیف او روبرو می شود و پایش سوخته است. از او می پرسد چه اتفاقی برای دستت افتاده است؟ جواب امیرحسین میگه از موتور افتادم.

او ماجرای مادرش را این گونه تعریف می کند: «مادرش به ما گفت که امیر تا صبح نخوابیده و فردای آن روز صبحانه نخورده است. گفتم برو خودت را مدرسه ساز، قبول نکرد. چند ساعت بعد زنگ زد و گفت من در دادگاه هستم و می خواهم از سه نفر شکایت کنم. مادر امیرحسین سریع به دادگاه می رود و ماجرا را تعریف می کند، اما آن روز هیچکس شکایتی نمی کند. امیرحسین با عصبانیت و عصبانیت به خانه می رود و به مادرش می گوید. که به دیدن یکی از دوستانم رفتم و برگشتم که چند ساعت بعد جسدش در اطراف شهر پیدا شد.

  جزئیات مهم قانون رتبه بندی معلمان تاثیر افزایش ویژه 35 درصدی بر حقوق فرهنگیان و حقوق معلمان - تفکر معاصر

وی تاکید کرد: پس از پیدا شدن جسد سه متهم دستگیر و به تجاوز جنسی اعتراف کردند و پیش از این نیز این افراد را به زندان داراب منتقل کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید