امکان ثبت نام مجدد کنکور دکتری 1401 آغاز شد

987880 فقط خبر

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، مهلت ثبت نام مجدد آزمون دکتری تخصصی پژوهشی و دکتری «علوم/فناوری محور» در رشته های پایه پزشکی، بهداشت و درمان و علوم تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی از امروز اردیبهشت ماه آغاز شد. شانزدهم داوطلبان باید تا 27 اردیبهشت 1401 در این آزمون ثبت نام کنند.

در تاریخ های 2 و 3 و 4 تیر 1401 آزمون ورودی دانشجویان مقطع دکتری و دکتری پژوهشی در رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و درمان و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی برگزار می شود.

داوطلبان قبلا بین 15 تا 22 اسفند 1400 در این آزمون ثبت نام کرده اند و فرصت های جدیدی برای بازماندگان در نظر گرفته شده است و کسانی که قبلا ثبت نام کرده اند می توانند در فرصت جدید اطلاعات آزمون خود را ویرایش کنند.

مدارک لازم جهت ثبت نام و شرکت در آزمون های دکتری تخصصی و علمی مقطع دکتری در رشته های علوم پایه، بهداشت و درمان و علوم تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی سال تحصیلی 1402-1401 در سایت مرکز سنجش منتشر شده است. آموزش پزشکی.

هزینه ثبت نام در آزمون کتبی 2 میلیون و 85 هزار ریال (208 هزار و 500 تن) و استفاده از خدمات پیامکی 12 هزار ریال (1200 تن) می باشد. متقاضی باید برای خرید وام 2 میلیون و 97 هزار ریالی (209 هزار و 700 تن) به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی مراجعه و برای ثبت نام در آزمون دکتری تخصصی دکتری کد پرداخت دریافت کند.

توجه: متقاضیانی که برای دو منطقه (یا کیت) درخواست می کنند باید برای هر کدام مبلغ جداگانه پرداخت کنند.

  طلا و نقره المپیک ناشنوایان برزیل اولین مدال های تکواندوکاران ایرانی است

آزمون کتبی به صورت متمرکز در قالب سوالات چهارگزینه ای با نتیجه منفی از مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت برگزار می شود.

این دوره شرایطی را فراهم می کند تا داوطلب بتواند حداکثر در دو دوره (یا مجموعه) آزمون که در دو گروه مختلف برگزار می شود، متناسب با مدرک قبلی خود شرکت کند. داوطلبان مجاز به انتخاب دو رشته (یا مجموعه) آزمون از یک گروه نیستند. برای ثبت نام در دو دوره (یا مجموعه) آزمون باید دو پرداخت جداگانه انجام شود.

بسته به شرایط و امکانات دانشگاه ها و همچنین شرایط خاص کشور متاثر از شیوع، بازرسی از همه و / یا تعدادی از مناطق ممکن است به صورت الکترونیکی و / یا کاغذی انجام شود.

داوطلبان شرکت در آزمون مجاز به انتخاب تنها یکی از رشته های دکتری یا دکتری در رشته های پژوهشی/فناوری محور هستند که برای انتخاب یکی از آن ها باید در فرم ثبت نام انتخاب شود.

انتهای پیام/4167/

دیدگاهتان را بنویسید