امپولی 2 – 3 یوونتوس; بنده توقف ناپذیر است – اندیشه مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، یوونتوس در یک شب که موقعیت های زیادی برای دروازه امپولی ایجاد نمی کرد با کمک دوشان والاهویچ و برایس بازیکن امپولی را با نتیجه 2 بر 3 شکست داد و سه امتیاز مهم این دیدار را به دست آورد.
یوونتوس بازی را بهتر آغاز کرد و در همان دقایق ابتدایی با پاس مویس کین در گوشه محوطه جریمه برای دوشان والایوویچ به گل رسید اما ضربه ستاره صرب کمی از بالای دروازه به بیرون رفت.

حملات یوونتوس ادامه یافت و این تیم در اواسط نیمه اول اولین گل خود را به ثمر رساند. با ارسال آندره رابیو از سمت چپ بود که مویس کین با یک موقعیت خوب و ضربه سر دقیق اولین گل یوونتوس را به ثمر رساند.
اما میزبان برای جبران تلاش کرد و در دقیقه 38 موفق شد کار را به تساوی بکشاند. با یک ضربه کرنر و در ازدحام جمعیت در محوطه جریمه یوونتوس سیمون زورکوفسکی صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق در گوشه دروازه گل تساوی را به ثمر رساند.
اما یوونتوس در آخرین ثانیه های نیمه اول باز هم پیش افتاد. پاس خوان کوادرادو به مرکز محوطه جریمه به دوشان ولاوویچ رسید و ستاره صربستانی با یک حرکت فنی عالی و ناپدید شدن خط دفاعی و دروازه بان امپولی گل دوم یوونتوس را به ثمر رساند. سپس اتفاق خاصی نیفتاد و بیانکونری ها با برتری 1-2 به رختکن رفتند.
دقایق ابتدایی نیمه دوم به آرامی سپری شد و هر دو تیم موفق به ایجاد موقعیت برای دروازه دیگر نشدند. پس از یک کرنر، امپولی می توانست به تساوی برسد، اما ضربه سر لوپرتو از بالای دروازه یوونتوس به بیرون رفت.

  نگاهی به سریال های تلویزیونی / فصل 2 Young Times Extremely Poor and Dregistly - Contemporary Thought

اما در دقیقه 66 یوونتوس گل سوم را به ثمر رساند. ارسال زمینی آلوارو موراتا در سمت راست زمین به دوسان والایوویچ رسید و ستاره صربستانی در موقعیت تک به تک با چیپ و ضربه فنی گل سوم خود را به ثمر رساند.
اما در دقیقه 74 امپولی باز هم اختلاف را کم کرد. ضربه آزاد مستقیم خطرناک این تیم را لئوناردو بونوچی مهار کرد اما در پاس برگشتی لوپرتو به لامانتیا رسید و او با یک ضربه دقیق در گوشه دروازه به گل رسید.
لحظاتی بعد این بار با پاس پاریسی، امپولی فرصت خوبی برای گل تساوی پیدا کرد اما این بار ضربه سر لامانتیا راهی به دروازه یوونتوس پیدا نکرد. بعد اتفاق خاصی نیفتاد و یوونتوس 2-3 امپولی را برد.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1276765

دیدگاهتان را بنویسید