امضای تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه واسط و دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی

در آخرین روز از سومین نشست تخصصی اینترنت اشیا در دانشگاه زیگن آلمان، مذاکرات مقدماتی این تفاهم نامه از اولین نشست در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کوچان آغاز و تبادل پیش نویس صورت گرفت.

1926 754 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از کوچان؛ در آخرین روز از سومین نشست تخصصی اینترنت اشیا در دانشگاه زیگن آلمان، مذاکرات مقدماتی این تفاهم نامه از اولین جلسه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کوچان و در دومین نشست در پلی تکنیک آغاز شد. دانشگاه بخارست مبادله پروژه ها انجام شد و در نهایت در سومین نشست در دانشگاه سیگن با حضور وزیر علوم عراق و رئیس دانشگاه و رئیس دانشکده فنی دانشگاه واسط از یک طرف. و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کوچان و همکاران این واحد به نمایندگی از دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی از سوی دیگر تفاهم نامه همکاری امضا و تصمیم گیری شد.در پایان جلسه در با حضور دکتر مزین حسنی رئیس دانشگاه واسط و دکتر محسن مرادی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی قراردادهای اجرایی امضا شد.

دکتر احسان پولادی رئیس دانشگاه آزاد واحد صولتی قوچان ضمن اعلام این خبر افزود: بر اساس این تفاهم نامه مشارکت در انجام پروژه های پژوهشی، آموزشی، پژوهشی و صنعتی، تبادل استاد و دانشجو، نظارت بر پایان نامه های دانشجویی در مقطع کارشناسی ارشد. و مقطع دکتری، آموزش کوتاه مدت و… توسط دو دانشگاه انجام می شود.

انتهای پیام/

  آغاز بازسازی بناهای تاریخی در یمن + فیلم

دیدگاهتان را بنویسید