امضای تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه واسط و دانشگاه آزاد خراسان رضوی

در آخرین روز از سومین نشست تخصصی اینترنت اشیا در دانشگاه زیگن آلمان، مذاکرات مقدماتی این تفاهم نامه از اولین نشست در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کوچان آغاز و تبادل پیش نویس صورت گرفت.

1926 754 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه خبرگزاری استان آنا از کوچان; در آخرین روز از سومین نشست تخصصی اینترنت اشیا در دانشگاه زیگن آلمان، مذاکرات مقدماتی این تفاهم نامه از اولین جلسه در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کوچان و در دومین نشست در پلی تکنیک آغاز شد. دانشگاه بخارست، پروژه ها مبادله شد و سرانجام در سومین نشست در دانشگاه زیگن، با حضور رئیس دانشگاه سومر عراق و رئیس دانشگاه واسط و رئیس دانشکده مهندسی دانشگاه واسط از یک سو و رئیس جمهور از دانشگاه آزاد اسلامی قوچان و همکاران این واحد به نمایندگی از دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی از طرف دیگر تفاهم نامه همکاری امضا و تصمیم گیری شد.در پایان جلسه با حضور مزین حسنی رئیس واسط دانشگاه و محسن مرادی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان رضوی قراردادهای اجرایی امضا کردند.

احسان پولادی رئیس دانشگاه آزاد واحد صولتی قوچان ضمن اعلام این خبر افزود: بر اساس این تفاهم نامه مشارکت در طرح های پژوهشی، آموزشی، پژوهشی و صنعتی، تبادل استاد و دانشجو، نظارت بر پایان نامه های دانشجویی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری، آموزش کوتاه مدت و … توسط دو دانشگاه اجرا می شود.

انتهای پیام/

  تصمیمی مهم برای دیدار پرسپولیس و سپاهان - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید