امضای تفاهم نامه بین دانشگاه آزاد اردبیل و واحد نمونه ملی

1072969 فقط خبر

بابک گلامین نیا در گفت و گو با خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از ازدواج یادداشت تفاهم دانشگاه آزاد اسلامی واحد اردبیل با بازی طنین پیک سبلان واحد نمونه ملی گفت: با تجربه و توانمندی های هر دو کشور این تفاهم نامه بین دانشگاه آزاد اسلامی استان اردبیل و واحد نمونه که یکی از موفق ترین هاست منعقد شد. واحدهای تولیدی کشور و اخیراً در سی و سومین جشنواره ملی عنوان واحد نمونه کشوری را کسب کردند.

وی ادامه داد: هدف از این تفاهم نامه استفاده از توانمندی ها، سخت افزار، نرم افزارهای تعاملی، درک و ظرفیت علمی و توسعه همکاری های آموزشی، پژوهشی و فناوری برای تداوم ارتباط سازمان یافته بین دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل و شرکت طنین پیک سبلان در رفع مشکلات است. نیازهای متقابل

معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل افزود: بر اساس این تفاهم نامه مقرر شد در سه کارگروه آموزشی، پژوهشی و فناوری اطلاعات همکاری شود.

این مقام مسئول در خصوص اجرای این تفاهم نامه گفت: کمیسیونی متشکل از کارشناسان دو طرف برای اجرای مفاد تفاهم نامه در حال تشکیل است و نمایندگان طرفین هر سه ماه یکبار جلسات مشترکی را برگزار می کنند و برنامه ریزی و هماهنگی لازم را دارند. . تمامی توافقات صورت گرفته در کمیسیون پروتکلی است.«و واحدهای مربوطه بررسی و نتیجه در صورت لزوم و بر اساس قراردادهایی که به طور جداگانه توسط طرفین امضا می شود، برای اجرا به طرفین اعلام می شود.

انتهای پیام/4117/4062/

  اخاذی و تهدید به مرگ پس از بی اعتباری شاکی در فضای مجازی - تفکر مدرن

دیدگاهتان را بنویسید