امروز نساجی و استقلال به هم می رسند

امروز نساجی و استقلال به هم می رسند

بر اساس گزارش ها اعتدالنساجی یکی از تیم‌هایی است که در این فصل در لیگ جایگاه‌سازی کرده است. با وجود اینکه اکثر بازیکنان این تیم بالای 30 سال سن دارند و به گفته ساکت الهامی و حتی صالح مصطفوی یکی از اعضای کادر فنی استقلال، او به اندازه بازی خود امتیازی کسب نکرده است. از طرفی استقلال بعد از فصل های متمادی تبدیل به تیمی منسجم و هماهنگ شده و هفته ها در صدر جدول قرار دارد که بهترین تیم در فاز هجومی و دفاعی محسوب می شود و تنها تیمی است که شکست خورده است. تا کنون. پرونده

نساجی در تلاش است تا اولین شکست خود را به استقلال تحمیل کند و استقلال برای ادامه روند صعودی خود تلاش می کند و هر دو گل به بازی هجومی بستگی دارد و این نوید یک بازی زیبا در مشهد را می دهد.

اما فارغ از عملکرد هر دو تیم و نتیجه این بازی، نکته مهم فوتبال سه دفاع هر دو تیم است. در ایران و لیگ برتر تعداد تیم هایی که با سه مدافع فوتبال بازی می کنند کم است. یک ذهنیت قدیمی برای این سیستم در فوتبال ایران وجود دارد. تیم هایی که با 3 دفاع بازی می کنند گوش خود را به حریف می دهند. در حالی که اینطور نیست. اگر تیم ابزار لازم برای اجرای این روش را داشته باشد، 5 بازیکن در یک خط در دفاع خواهد داشت، زیرا بال ها باید در طول دفاع در محدوده سه مدافع بازی کنند.

استقلال اکنون با فوتبال 3 نفره در صدر جدول لیگ برتر قرار دارد که استراماکونی آن را آغاز کرده است و با توجه به عملکردی که تاکنون داشته نشان داده است که شایسته قهرمانی در این تیم است. البته استقلال در این فصل در برخی بازی ها با 4 مدافع بازی کرده است. نساجی نیز با این نمایش حداقل در این فصل به هدف خود رسیده است. زیرا در لیگ برتر خطر سقوط به دسته پایین را احساس نمی کند و یکی از تیم هایی است که پس از راهیابی به جام حذفی راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. نتیجه شکست 3-1 بود. تیمی که به گفته مالکش رضا حدادیان با بودجه کمتر از 40 میلیارد تومانی وارد بازی های این فصل شده است، بخشی از این بودجه از محل فروش بازیکنانی مانند علی زارعی – نیما میرزازاد و … و همچنین جذب است. حامیان مالی روی پیراهن عرضه

  قیمت خودروهای سایپا امروز چهارشنبه 25 اسفند 1400 + جدول - اندیشه معاصر

نساجی و فوتبال هم تا اینجای کار و هم استقلال به هدف خود رسیده اند. در واقع این دو تیم این پیام را به فوتبال ایران دادند. اعتماد به حفاظت از فوتبال 3. در فوتبال اما همه روش ها و همه سبک ها رعایت می شود.

دیدگاهتان را بنویسید