امروز آخرین مهلت ثبت نام در مقطع دکتری دانشگاه اعلام شد

1080431 فقط خبر

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، با اعلام دانشگاه معارف اسلامی وابسته به نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، متقاضیان باید تا پایان امروز شنبه 13 تیر 1401 نسبت به ثبت نام اینترنتی به نشانی سامانه پذیرش در دانشگاه معارف اسلامی در پورتال دانشگاه به نشانی www. به maaref.ac.ir مراجعه کرده و برای ثبت نام اقدام کنید.

ارائه مدارک پس از قبولی در آزمون ورودی الزامی است و در هنگام ثبت نام مدرکی از متقاضی دریافت نمی شود.

کارت ورود به جلسه ویژه آزمون ورودی دانشگاه معارف اسلامی در روزهای سه شنبه، چهارشنبه و پنج شنبه 19، 10 و 21 مهر 1401 به صورت اینترنتی و آزمون در روز جمعه 21 مهر 1401 برگزار می شود. .

محل آزمون ورودی ویژه مقطع دکتری دانشگاه معارف اسلامی کوم می باشد که آدرس دقیق آن در روز توزیع کارت به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

داوطلبان برای ثبت نام در این آزمون باید شماره ثبت نام 12 رقمی آزمون را به مبلغ 100000 ریال معادل یکصد هزار تومان از قسمت خرید کارت دریافت کنند.

دانشگاه معارف اسلامی تاکید کرد: در صورت مغایرت موارد مندرج در فرم درخواست با مدارک داوطلب، در صورت قبولی در آزمون، قبولی وی باطل تلقی شده و داوطلب امکان ادامه تحصیل را نخواهد داشت. تدریس او..

پذیرفته شدگان پس از قبولی در مرحله اول (آزمون کتبی) چندین برابر ظرفیت به مرحله دوم (مصاحبه شفاهی) دعوت خواهند شد. پذیرش نهایی مشروط به حد نصاب لازم برای آزمون کتبی و مصاحبه شفاهی خواهد بود.

متقاضیان دریافت سهمیه ایثارگران و رزمندگان باید طبق ضوابط مندرج در دفترچه آزمون دکتری سراسری ۱۴۰۱ سازمان سنجش آموزش کشور اقدام و واجد شرایط باشند.

  افشاگری آخرین آتش نشان بازمانده پلاسکو - تفکر مدرن

متقاضیان دریافت سهمیه جانبازی در صورت عدم بارگذاری گواهینامه مربوطه (با شرایط مربوطه) با ثبت نام اینترنتی و هیچگونه اعتراضی در سهمیه آزاد پذیرفته خواهند شد.

حدود 10 درصد سهمیه اضافه ظرفیت (حداقل یک نفر) مربی رسمی نهایی یا آزمایشی کلیه دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی (دولتی و غیردولتی) و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی به شرط دریافت حداقل 80 درصد آخرین پذیرفته شده در انتخاب آزاد. امکان ارائه مدرک مربوط به سهمیه معلمان فقط تا پایان مهلت ثبت نام در آزمون و از طریق سامانه پذیرش توزیع می شود.

متقاضیانی که به کمک سهمیه مربیگری پذیرفته می شوند، ثبت نام و آموزش آنان تنها با موافقت دانشگاه امکان پذیر بوده و مشمول قوانین مربوطه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خواهند بود و مشمول شهریه خواهند بود. ، در صورت عدم رعایت موارد فوق. ثبت نام و آموزش آنها ممنوع خواهد بود.

دانشگاه معارف اسلامی اعلام کرد؛ هیچ تعهدی برای تامین خوابگاه برای دانشجویان وجود ندارد. بدیهی است دانشگاه برای تامین خوابگاه برای تمامی دانشجویان دکتری تلاش های لازم را انجام خواهد داد تا بتوانند از خوابگاه استفاده کنند.

این آزمون به صورت آزمونی برگزار می شود و نتیجه منفی دارد و دانشگاه دولتی معارف اسلامی می باشد و برای دوره تمام وقت شهریه ای برای دانشجویان وجود ندارد.

ظرفیت پذیرش برای هر رشته نیز مطابق با مجوز دفتر توسعه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خواهد بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید