امروز؛ آخرین مهلت انتخاب رشته کارشناسی ارشد 1401

1074918 فقط خبر

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، نتایج اولیه به همراه کارنامه آزمون کارشناسی ارشد 1401 یکشنبه 30 خرداد ماه و دفترچه راهنمای انتخاب رشته (شماره 2) آزمون کارشناسی ارشد 1401 در روز سه شنبه 30 خرداد 1401 در تاریخ 1391/06/13 منتشر می شود. وب سایت سازمان برای ارزیابی متقاضیانی که مجاز به انتخاب رشته های تحصیلی هستند باید ابتدا دفترچه راهنمای انتخاب رشته (دفترچه شماره 2) را مطالعه و سپس با توجه به نتیجه اعلام شده در اطلاعیه نتایج اولیه، کد رشته محل مورد نظر خود را استخراج کنند. مناطق و ترتیب علاقه به ترتیب. آن را در فرم پیش نویس درج کنید.

متقاضیان پس از تضمین صحت فیلد محله انتخابی خود تا ساعت 24 روز شنبه (4 تیر 1401) با وارد کردن اطلاعات کارت اعتباری، شماره شناسایی و یا کد رهگیری که در پایان ثبت نام اولیه به متقاضی داده شده است فرصت دارند. از سامانه اطلاعات لازم برای ورود به برنامه انتخاب پرواز است) کد فیلد مکان های انتخابی (حداکثر 100 کد پرواز) و فرم را یادداشت و پر کنید. پس از تایید نهایی رشته های انتخاب شده توسط متقاضی، رسید توسط سامانه در اختیار وی قرار می گیرد در غیر این صورت انتخاب رشته آنها تکمیل نمی شود.

متقاضیان حق انتخاب رشته دارند قبل از پر کردن فرم انتخاب رشته، بندهای زیر را رعایت کنند که در صورت نمره گذاری در یکی از این موارد حق انتخاب رشته را دارند. هنگامی که مشخص شود متقاضی به طور عمدی یا غیر عمدی حقایق را کتمان کرده است، در هر مرحله (پذیرش، آموزش و غیره) از آزمون محروم می شود:

  مشکل اسکیت نبود زیرساخت های مناسب است

1. اطلاعات فوق (میانگین نمره هر کاردانی و کارشناسی، رشته و محل تحصیل دوره کارشناسی و تاریخ فارغ التحصیلی) مورد تایید می باشد.

2. اطلاعات فوق (میانگین معدل کاردانی و کارشناسی، مدرک و محل تحصیل دوره کارشناسی و تاریخ فارغ التحصیلی) مورد تایید نبوده و مغایرت دارد.

3. تکمیل می کنم / حداکثر تا 31 شهریور 1401 تکمیل نمی کنم.

توضیحات بند 3: متقاضیان در صورت علامت زدن بند 3 مجاز به تصحیح و ویرایش معدل، دانشگاه محل تحصیل و تاریخ فارغ التحصیلی خواهند بود و پس از ویرایش این عناصر و تایید آنها مجاز به انتخاب خواهند بود. رشته. کار می کند.

متقاضیانی که جزو پذیرفته شدگان نهایی بوده و در هنگام ثبت نام در موسسه محل قبولی، معدل را رعایت نکنند، طبق مصوبات و دستورالعمل های مربوطه، ابتدا به صورت مشروط ثبت نام می شوند و پس از بررسی وضعیت تحصیلی، در صورت عدم قبولی. ، پذیرفته خواهند شد. لغو خواهند شد. متقاضیان موظفند معدل خود را مطابق با مفاد بخش “یادآوری های مهم معدل” در صفحه 5 دفترچه راهنمای انتخاب رشته (№ 2) این آزمون بررسی کنند تا میانگین نمره اعلام شده برای آن سازمان و معدل زمانی تعیین شود. پذیرش. پیشنهاد می کنم، مخالفت نکنید.

سیستم انتخاب رشته به گونه ای طراحی شده است که تا حدودی هوشمند باشد، زیرا اشتباهات احتمالی را هنگام انتخاب دوره آنلاین به داوطلبان یادآوری می کند (به عنوان مثال: انتخاب کد رشته محلی که داوطلب در آزمون شرکت نکرده یا در گرایش درس). خود آزمون حق انتخاب رشته ندارد). متقاضیان باید نسبت به اصلاح اشتباهات اقدام کنند. متقاضیانی که تمایلی به ثبت نام در رشته های دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و دانشگاه پیام نور ندارند، در صورتی که حداقل نتیجه تحصیلی لازم برای انتخاب رشته این دانشگاه ها را کسب کرده باشند، در قسمت «جزئیات ثبت نام» پیام دهند. برای انتخاب این فیلدها در گزارش اعلام نتایج اولیه.

  آیا این مرد را می شناسید؟ / جسد مجهول الحویه در ورامین پیدا شد - اندیشه نو

در صورتی که این متقاضیان علاقه مند به انتخاب رشته های مرتبط با دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و دانشگاه پیام نور باشند، پس از واریز مبلغ 200000 ریال نسبت به اعلام علاقه خود در رشته های تحصیلی دانشگاه پیام نور اقدام نمایند. و یا موسسات غیرانتفاعی از طریق سامانه اینترنتی و از طریق استفاده از کارت های بانکی اعضای شبکه شتاب نسبت به انتخاب این دانشگاه ها و موسسات علاقه مندی خود را اعلام و سپس این رشته ها را در فرم انتخاب پرواز آنلاین قرار دهند.

انتخاب رشته رشته های دانشگاه آزاد اسلامی به صورت جداگانه و با استفاده از کد دسترسی مندرج در پروتکل اعلام نتایج اولیه آزمون از طریق دانشگاه مذکور انجام می شود. متقاضیانی که در یکی از رشته های دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و یا دانشگاه آزاد اسلامی پذیرفته می شوند، می توانند منحصراً در یکی از موسسات مورد نظر خود ثبت نام و تحصیل کنند.

به گزارش آنا، آزمون کارشناسی ارشد 1401 با توجه به علاقه مندی آنان به شرکت در دومین مجموعه امتحانی در روزهای 28، 29 و 30 اردیبهشت 1401 با حضور 647209 داوطلب برگزار شد. از مجموع 647 هزار و 209 داوطلب شرکت کننده در 1401 آزمون کارشناسی ارشد، 450 هزار و 422 نفر حق انتخاب رشته را داشتند. ظرفیت کل پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته 1401 در مقاطع مختلف (روزانه و غیر روزانه) 136786 می باشد.

انتهای پیام/104/

دیدگاهتان را بنویسید