المان شهید گمنام در دانشگاه آزاد مرودشت نصب می شود

1046082 فقط خبر

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از مرودشت، یاسر زارع رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت در حاشیه جلسه شورای حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس که با حضور سردار سعید کوشکی مدیر کل برگزار شد. اداره کل حفاظت آثار باستانی استان فارس در فرمانداری این شهرستان با اشاره به ساخت المان شهید گمنام در این واحد دانشگاهی گفت: با برنامه ریزی های انجام شده مرحله ساخت المان شهید گمنام به پایان رسید. در دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت به زودی در فضایی مناسب که امکان دسترسی و حضور عموم را فراهم می کند، آغاز به کار خواهد کرد.

یاسر زارع بابیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی مفتخر است که در ترویج و حفظ ارزش های اسلامی نقش پیشرو داشته است، اظهار داشت: یکی از اهداف اصلی و اولیه دانشگاه آزاد اسلامی توجه به مسائل فرهنگی و حفظ ارزش های اسلامی است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرودشت گفت: با تاکید رئیس هیئت مدیره و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی شاخص های توسعه فرهنگی تدوین شده که یکی از آنها توجه به ارتقای فرهنگ خودی است. -ایثار و شهادت

وی با بیان اینکه رویکرد دانشگاه و بسیج دانشجویی در مسائل فرهنگی بسیار نزدیک است و تعاملات خوبی وجود دارد، خاطرنشان کرد: این رویکرد و تعامل در راستای اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب است.

پاسدار سعید کوشکی، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان فارس ضمن استقبال از طرح دانشگاه آزاد اسلامی واحد مرادشت برای استقرار و ساخت المان شهید گمنام در این واحد دانشگاهی، گفت: اگر مرودشت باشد. دانشگاه آزاد اسلامی می تواند در زمینه سازندگی المان شهید گمنام در فاطمیه اقدامات لازم را انجام دهد، امسال یکی از شهدای گمنام در این یادمان به خاک سپرده می شود.

  امضای تفاهم نامه بین وزارتخانه های امنیت و دفاع در حوزه صنعت خودروسازی

در این دیدار اسماعیل خوشپت فرماندار ویژه شهرستان مرودشت ضمن استقبال از استقرار طرح شهید گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی مرودشت اظهار داشت: فرهنگ دانشجویی باید با فرهنگ شهادت تطبیق داده شود و با توجه به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی مرودشت است. واقع در مسیر گردشگری المان شهید گمنام این واحد مطالعاتی به گونه ای قرار گیرد که در دسترس عموم قرار گیرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید