الزام شهرداری تهران به راه اندازی پارک آبی آزادگان/بازگشایی دو مجتمع تفریحی و ورزشی ویژه بانوان در سه ماه آینده

1089518 فقط خبر

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، پس از سلسله بازدیدهای از پروژه چهارشنبه های فرهنگی، علیرضا نادعلی سخنگوی و نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران به همراه سید مهدی صباغ شهردار منطقه 15 از پروژه های فرهنگی این منطقه بازدید کرد.

بر اساس این گزارش؛ علیرضا نادعلی نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در ابتدای این بازدید به همراه حسین اوجاقی رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران و صباگ شهردار منطقه 15 فرهنگیان ، تفریحی و ورزشی مجموعه پارک آبی آزادگان که چند سالی رها شده بود و هم اکنون قابل دسترسی است، بازدید از آن برای عموم امکان پذیر نیست و گفت: مجموعه پارک آبی آزادگان یکی از مجموعه هایی است که در اختیار سازمان ورزش شهرداری تهران قرار دارد. این پارک آبی را می توان یکی از اولین مجموعه های ورزشی دانست که فعالیت خود را در کشور آغاز کرد.

وی افزود: این مجموعه ورزشی و تفریحی سالهاست که مورد بهره برداری قرار نمی گیرد و سازمان ورزش شهرداری تهران در تلاش برای احیای این مجموعه است.
سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: با استفاده از ظرفیت سرمایه گذاری بخش خصوصی می توان فعالیت مجموعه تفریحی ورزشی پارک آبی آزادگان را احیا کرد. لذا امیدواریم پس از رفع موانع قانونی این مجموعه مجدداً فعالیت خود را آغاز کند.

نادعلی با اشاره به علت تعطیلی مجموعه پارک آبی آزادگان گفت: فرسودگی امکانات این مجموعه یکی از دلایل تعطیلی پارک آبی آزادگان است که می توان به آن رسیدگی کرد و با آن می توان کار را آغاز کرد. یک طراحی جدید

  مسابقات قهرمانی تکواندو دانش آموزی رشت - خبرگزاری آنا

وی ادامه داد: در کمیسیون فرهنگی و اجتماعی از سازمان ورزش شهرداری تهران انتظار داریم هر چه سریعتر اقدامات لازم را برای آغاز بهره برداری از این مجموعه انجام دهد.

حسین اوجاقی، رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران نیز گفت: تلاش کردیم تا ابتدای تابستان این مجموعه را با همکاری ادارات مختلف راه اندازی کنیم که متاسفانه نشد.

وی افزود: امیدواریم با همکاری بخش خصوصی بتوانیم به زودی فعالیت این مجموعه را از سر بگیریم.

در ادامه علیرضا نادعلی از قسمت های مختلف پردیس بانوان منطقه 15 بازدید کرد و در حاشیه این بازدید گفت: توجه به طرح های ویژه بانوان از مواردی است که شهرداری تهران در ششمین ماهنامه پیگیری می کند. چرخه یکی از تفرجگاه های شهر تهران منطقه 15 پردیس بناوان است که یکی از بزرگترین پارک های شهر تهران است که در زمینه ارائه خدمات به بانوان در سطح شهر تهران فعال است.

وی افزود: شهرداری منطقه 15 تهران در حفظ و نگهداری امکانات این باغ به خوبی عمل کرده و این مجموعه ظرفیت خوبی برای ارائه خدمات به بانوان شهر تهران دارد.

مهدی صباغ شهردار منطقه 15 نیز گفت: یکی از قسمت های پارک بانوان، استخر این مجموعه است که به دلیل ویروس کرونا و مشکلات تعمیر اساسی تاسیسات، تعطیل است. در تلاش است تا طی دو تا سه ماه آینده فعالیت خود را از سر بگیرد.
وی افزود: زمین فوتبال در مجموعه باغ بانوان؛ تناسب اندام؛ یک کتابخانه و سایر امکانات تفریحی وجود دارد که به زودی پس از استقرار سرمایه گذار می توانند از تمام ظرفیت این امکانات استفاده کنند.

  آخرین وضعیت بورس امروز 25 آبان

علیرضا نادعلی رئیس کمیته فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران پس از بازدید از چهارشنبه های فرهنگی به همراه شهردار منطقه 15 به مجتمع فرهنگی کوشک امیرسلیمانی رفت و از ظرفیت و فعالیت های فرهنگی این مجموعه بازدید کرد و گفت: در فعالیت های فرهنگی تاریخی نیز در این مجموعه برگزار می شود به این معنی که کودکان و نوجوانان دیدن را یاد می گیرند.

وی افزود: منطقه 15 می تواند در حوزه خانواده محوری نمونه باشد. یکی از رویکردهای کمیسیون فرهنگی و اجتماعی توجه ویژه به مسائل خانواده محور است که شهرداری منطقه 15 در این زمینه پیشرو است.
در ادامه صباغ شهردار منطقه 15 نیز گفت: تلاش خواهیم کرد از تمام ظرفیت مجموعه امیرسلیمانی کوش متناسب با فعالیت های فرهنگی استفاده کنیم.

در ادامه طرح چهارشنبه های فرهنگی، نادعلی نایب نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران به همراه شهردار منطقه با معاونان منطقه 15 شهرداری تهران تشکیل جلسه داد.

در این نشست دیدگاه هایی در خصوص فعالیت های فرهنگی در منطقه مطرح و مباحث حفظ سرانه فضای ورزشی در منطقه و مقابله با آسیب های اجتماعی مطرح شد.

نادعلی سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران بر لزوم یکپارچگی فرهنگی در اجرای پروژه ها در منطقه تاکید کرد.

دیدار با نخبگان و فرهنگیان منطقه 15
در ادامه طرح چهارشنبه های فرهنگی، علیرضا نادعلی نایب رئیس کمیته فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران با پرسنل شهرداری منطقه 15 دیدار و گفتگو کرد. همچنین نشست بحث و گفتگو با نخبگان و فرهنگیان منطقه در خصوص مشکلات منطقه نیز از دیگر جلساتی بود که در چهارشنبه های فرهنگی برگزار شد; رسیدگی به آسیب های اجتماعی و توجه ویژه به پروژه های فرهنگی منطقه از دغدغه های فعالان فرهنگی منطقه بود.

  مصرف هل در درمان افسردگی و کاهش فشار خون - اندیشه معاصر

علیرضا نادعلی به همراه صباگ شهردار منطقه 15 با خانواده شهید جمشیدی از شهدای هشت سال دفاع مقدس دیدار کردند. در این دیدار تعویض سنگ مزار شهید در بهش زهرا(سلام الله علیها) و مناسب سازی منزل خانواده شهید برای تسهیل تردد بهتر همسر شهید از جمله نکاتی بود که نادعلی پیگیری کرد.

علیرضا نادعلی در پایان نشست چهارشنبه های فرهنگی با حضور در مسجد امام حسن میتبی(ع) منطقه 15 مشیریه با شهروندان این منطقه دیدار و پیگیر مشکلات و دغدغه های مردم در منطقه رضویه و مشیریه شد؛ جمع آوری معتادان متجاهر و کاهش آسیب های اجتماعی از دغدغه های مردم منطقه 15 بود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید