اقدامات دولت برای ساماندهی توزیع کالاهای عمومی را توضیح دهید

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از لارستان، نشست همگرایی بسیج دانشجویی دانشگاه در سپاه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار شد و عیسی افسری فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان لرستان بر لزوم تبیین اقدامات دولت برای توزیع کالاهای عمومی به دور از وابستگی به ارزهای مصوب تاکید کرد.

فرمانده ناحیه بسیج دانش آموزی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان فارس نیز با حضور در هیئت همراه خود در حوزه های پژوهشی و فناوری، فرهنگی، مسائل زنان، مطالبه گری، مسائل تشکیلاتی و عملیاتی، به تبیین موضوع جهاد پرداخت و خواستار برگزاری این مراسم شد. تقویت روحیه امید و مهارت در دانش آموزان.

سعید یوسفی گفت: پس از دوران سلطنت، دانشگاه ها باید تمایل بیشتری برای افزایش مشارکت دانشجویان در همه امور داشته باشند تا دانشجویان فاصله یادگیری حضوری را برای مدت کوتاهی فراموش کنند و خود را با فضای فرهنگی، آموزشی، پژوهشی و پژوهشی وفق دهند. محیط مهارت.»کردن.

فرمانده ناحیه بسیج دانشجویی استان فارس، دانشگاه ها را مظهر طراحی، مهارت و آموزش مدیر برشمرد و خواستار گسترش و آموزش مهارت ها در دانشگاه ها شد.

اقدامات دولت برای ساماندهی توزیع کالاهای عمومی را توضیح دهید

محمدجواد هندل، مهدی روستا، سیدعلی قریشی، کاظم اسماعیل شعار، میلاد حاجی زاده، احسان قنبری، سید مصطفی فیروزی و ندا اسدی معاونت های فرماندهی ناحیه و مدیران پژوهش و فناوری سخنرانی و توضیحاتی ارائه کردند.

مهدی زارع، علی طاهری، عبدالعزیز حضری و محمود حددوست روسای دانشگاه های آزاد اسلامی و دولتی لارستان، آزاد اسلامی و دانشکده بهداشت نیز در خصوص اوز صحبت کردند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: دشمن تبلیغات فرهنگی و رسانه های جمعی خود را تشدید کرده است که این امر مستلزم ایجاد و بیداری بیشتر دانشجو و باس است.

  سپهر حیدری و همسرش / ایرانی ها اخم و انرژی منفی + فیلم - اندیشه معاصر

زارع افزود: با این حال باید به سهل انگاری های احتمالی صورت گرفته توجه بیشتری شود.

عبدالعزیز خضری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی اوز نیز پویایی و نفوذ عملکرد دانشگاه را ایجاب می کند که مراکز آموزش عالی جایگاه و شأن خاص خود را داشته باشند تا بتوانند ماموریت های پژوهشی و پژوهشی خود را بهتر انجام دهند.

انتهای پیام/4078/4062/

دیدگاهتان را بنویسید