افشای نظام مرجع فارغ التحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی

1081903 فقط خبر

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، معصومه طباطبایی رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی از افتتاح سامانه استعلام فارغ التحصیلان فارغ التحصیلان با حضور دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

طباطبایی با اعلام این خبر افزود: با همکاری مرکز فناوری اطلاعات و شبکه پژوهشی دانشگاه، سامانه درخواست تاییدیه تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس https://estelam.iau.ir راه اندازی شد.

وی با تاکید بر اینکه تنها مرجع رسمی پاسخنامه الکترونیکی و درخواست تایید دانشنامه های منتشر شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی، سامانه فوق است، ادامه داد: تمامی سازمان ها و نهادها، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و شرکت های خصوصی می توانند به سامانه دسترسی داشته باشند. با مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی.

رئیس مرکز سنجش افزود: راه اندازی این سامانه یکی از اقدامات دانشگاه آزاد اسلامی برای مقابله با سودجویان و شرکت های فرصت طلبی است که اسناد جعلی را با عناوین مختلف تبلیغ می کنند.

طباطبایی گفت: تنها راه اخذ مدرک معتبر از دانشگاه آزاد اسلامی ورود به دانشگاه با روش های مصوب سازمان سنجش و آموزش کشور و صدور مدرک پذیرش از مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه و ادامه تحصیل در دانشگاه است. واحدهای دانشگاهی

وی همچنین از مشمولان مدارک خواست پس از اعطای مدرک توسط افراد، درخواست تایید مدارک را داشته باشند.

انتهای پیام/4129/

  آخرین قیمت محصولات ایران خودرو

دیدگاهتان را بنویسید